Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Agent Fatsali31 (http://localhost/forum/showthread.php?t=12926)

hakhukuk 24.12.2014 23:17

Agent Fatsali31

vaybee yetkililerine
bu adam özelden bayanlarla erotik yazismak istiyor pass vermeyeni chatten atiyor
erotik sohbet ettigi bayanlarin istemedigi üyeleri chatten atiyor durduk yere

uno 25.12.2014 00:05

chat sistemi, chatte yazilan tüm mesajlari log dosyalari halinde server veya administrator panelinde kayit eder.

söz konusu tacize ugramis kisi, kimligini gizleyerek polis'e fatsali hakkinda suc duyurusunda bulunur ve alman yasalarina göre polis, vaybee server yöneticileri ile baglantili veya baglantisiz, serverin bulundugu datacentera eriserek gecmis kayitlari(log) acip inceler, söz konusu iddia dogruysa kisiyi agir ceza ile yargilar.

bence, sorunu vaybee'ye degil de alman polisine bildirin o zaman kesin sonuc alacaksiniz. hem iddialariniz cok ciddi umarim dogru degildir, böyle bir kisinin bize yöneticilik yapmasi kabuledilebilinir bir tutum degil.

ayrica, lütfen kendi nickinizle yazmaktan korkmayin.

25.12.2014 00:36

Bencede cok keyfi davraniyor!

Gecenlerde,ayni sey benimde basima geldi.Ben chate girdim,tanidigim arkadaslara öpücük smile gönderdim,abartmayalim dedi bana.Bende seni ne ilgilendiriyor dedim,hem beni hemde diger arkadasi sirf bu sebepten dolayi atti,smile göndermek suc oldu yani?Bencede vaybee butür seylere izin vermemeli,zaten seviyesi düsük adminler yüzünden,vaybee nin kötü imaji olmaya basladi!Ben yillardir buradayim,bu yilki kadar yobaz adminler görmedim burda...Buraya gelen üyelerin de haklari olmali...Insanlari bu adminlerin samar oglani haline getirmeyin!

25.12.2014 10:37

DÜN MESAJ YAZDIM. YAZIMI SİLMİŞLER. FATSALİ ABİ ve KALPSİZ benide durduk yere atiyo :D Vaybee agentleri degişmeli. BEN AGENTLİĞE ADAYIM (ENGİNTURK) nickimide açın artik :D
alman federallere selam :D

25.12.2014 11:23

...

Zitat:

Zitat von fatsali31 (Beitrag 2103079)
1 Icon , 2 oldu, 3 oldu 4 oldu, abartmamani rica ettim, 5 olunca mutelendin.
ama arkadasin kural disi yazisindan dolayi atildi.
ana sayfada kurallara yazili, imkanin oldugunda bir okusan iyi olur bence,
Nerede Kimi ne ilgilendirdigine dair bilgisiz aciklamalarda bulunmazsin en azindan ;)))

Ha birtek sen biliyorsun öyle mi?Güldürme adami ya...Beni insanlar tanir,kimseye karismam sakalasirim,smile gönderdigim arkadaslar,benim niyetimi bilirler sen rahat ol!Hadi beni attin,senin oteriteni TINLAMADIM diye,bayan arkadasi neden attin?Bence siz adminler cok keyfi davraniyorsunuz..Ayrica kural okuma ma gerek yok,toplum icinde nasil davranmam gerektigini biliyorum ben!

25.12.2014 11:47

Zitat:

Zitat von ___CENK___ (Beitrag 2103084)
Ha birtek sen biliyorsun öyle mi?Güldürme adami ya...Beni insanlar tanir,kimseye karismam sakalasirim,smile gönderdigim arkadaslar,benim niyetimi bilirler sen rahat ol!Hadi beni attin,senin oteriteni TINLAMADIM diye,bayan arkadasi neden attin?Bence siz adminler cok keyfi davraniyorsunuz..Ayrica kural okuma ma gerek yok,toplum icinde nasil davranmam gerektigini biliyorum ben!

abi smiley yapani atiyolar , küfür edeni kanalda tutuyolar :D ne bicim adalet var burda (H) kesin AKEPELİ bunlar hahahah:D

ENGİNTURK nickimi acin ingaaa:'( (lol)

25.12.2014 19:31

Biri vardi gidiklada gülüm derdi burda:))

Zitat:

Zitat von fatsali31 (Beitrag 2103136)
Ya almanyada büyüdn türkcen zayif, yada anlamakta zorluk cekiyorsun.
Her ihtimalede acigiz ;)))
Benim bilmemle konunun ne alakasi var ???
sana diyorumki, kuralari oku,
bildigini düsünerek okumana gerek olmadigini yaziyorsun.
o Zaman sana kisa örnek geceyim kuraliki, bellimi olur bekkide icindeki insanliga yenik düser ve anlamaya calisirsin en azindan.
Odada devamli, yani 3-4 sefer pes pese Icon kullanmak kuralara aykiri, yani gereksiz yazi oluyor = flooden deniyor buna chatte.
bu senin yaptigini birkac kisi daha yapmis olsa, chatteki yazilanlar okunamadan cok Cabuk gececegi icin, sitenin kurucusu bu kurali koymus.
ve bu kurallarda hepimiz icin gecerlidi.
Yoksa sen senin bir özelligini, ayricaliginin oldugunumu düsündün ???
Devamli büyük yazmakta kurallara aykiri. sebebini belkide bilmiyorsundur.
yazayim okuda bu yüzdende mutelenmeye maruz kalma.

Bir toplumda konusuldugunda hep beni dinlesinler diye bagirarak konusmak saygisizliktir.
Chattede herkez benim yazimi görsün okusun diye devamli büyük yazmak saygisizlik olarak alimlaniyor !!!!
Bilmem anlatabildimmi ???
anlayamadinsa zaten denilecek baska laf kalmiyor ;))))
hadi selametle.

Bende öyle diyim bari;Gidiklada gülim....Ben genelde chate girmem,girsemde genelle ilgilenmem pek...Burdan tanidigim bir kac arkadas var,onlarla selamlasir,kisa yazisir cikarim...Su ikon hikayesine gelince;sen önce orda küfürleri engelle,sonra bizim masum smilelerimizle ugras!Ha diyorsan ki ben lümpen biriyim,küfre bayiliyorum,küfredenler kalir siz gidersiniz.Söyleyecek birsey yok!Hadi senin dedigin gibi olsun,ben asiri smil gönderdim(Ki sadece bir arkadasa 3 kez olsa gerek,bir digerine 1 kez)beni ondan dolayi attin,peki bayan arkadasi niye attin?Diktatörya özentisi baslar belirli bir yastan sonra,sende de öyle birsey olmasin sakin?Büyük harfele yazdim mi hatirlamiyorum,kaldiki asagilik kopleksim yok benim,yazmissam da,klavye tusuna basmis,geri almamisimdir hepsi bu...Mesele kücük veya büyük harflerle konusmak degil bence,mesele ne söyledigi insanlarin...Sözde sen ve diger adminler,orada düzen saglamak icin bulunuyorsunuz ya,inan ki siz düzeni daha cok bozuyorsunuz!

25.12.2014 20:12

Hersey bir yana....

Zitat:

o Zaman sana kisa örnek geceyim kuraliki, bellimi olur bekkide icindeki insanliga yenik düser ve anlamaya calisirsin en azindan.
Odada devamli, yani 3-4 sefer pes pese Icon kullanmak kuralara aykiri, yani gereksiz yazi oluyor = flooden deniyor buna chatte.
bu senin yaptigini birkac kisi daha yapmis olsa, chatteki yazilanlar okunamadan cok Cabuk gececegi icin, sitenin kurucusu bu kurali koymus.

Bir toplumda konusuldugunda hep beni dinlesinler diye bagirarak konusmak saygisizliktir.
Chattede herkez benim yazimi görsün okusun diye devamli büyük yazmak saygisizlik olarak alimlaniyor !!!!
hadi selametle.

Siz adminlerin,bu vaybee ye bir cekidüzen vermesi lazim...Insanlar burda dinsel inanclarindan,milliyetlerinden dolayi hakarete maruz kaliyor..Karsilikli tartismalarda;insanlarin aileleri ve deger verdikleri seylere agza alinmayacak küfürler ediliyor....Bu tür insanlari tamamiyle bloklamak yerine gecici bloklama sistemi olmali bence.Ayrica birden fazla nick kullanimina lütfen izin vermeyin....

25.12.2014 20:57

Agent Fatsali31

x
x
x
x

26.12.2014 08:25

çekilin bundan sonra kontrol bende.

FATSALİ ABİ " YEŞİL ÜNİFORMANI 1 HAFTA SONRA ÇIKART "
artık sende üye olcan :D

Yeni Admininiz benim :D

26.12.2014 12:43

Admin fatsali31

Admin fatsali31 cok adi biri, kendini begenmis, ukala.

BENI DURDUK YERE HEP CHATDEN ATIYOR, birde utanmadan beni flüsten rahatsiz ediyor
"Senin ne mal oldugunu bilmeyen yok bu chatde" diye bana bir cümle kuracak kadar assalik bir yaratik.
BU CESARETI BU ZAVALLI YA KIM VERIYOR????

Karisindan dayak yiyen bu admin, gelmis burda horozluk tasliyor, böyle birsey olamaz.

Bu kisi burda admin oldugu sürece vaybeede yazacak insan kalmiyacak !!!!

Ben bu sahisi burda admin olarak görmek istemiyorum bu durumu OYLAMAYA SUNALIM

26.12.2014 12:58

Vaybee üyelerine;

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2103158)
Agent fatsali31 cok adi biri, kendini begenmis, ukala.

BENI DURDUK YERE HEP CHATDEN ATIYOR, birde utanmadan beni flüsten rahatsiz ediyor
"Senin ne mal oldugunu bilmeyen yok bu chatde" diye bana bir cümle kuracak kadar assalik bir yaratik. BU CESARETI BU ZAVALLI YA KIM VERIYOR????

Karisindan dayak yiyen bu admin, gelmis burda horozluk tasliyor, böyle birsey olamaz.

Ben bu sahisi burda admin olarak görmek istemiyorum bu durumu OYNAMAYA SUNALIM

Arkadaslar!Keyfi uygulamalara ve görevlerini kendi basit cikarlari dogrultusunda kullananlara karsi,neden yazmiyorsaniz!Özellikle bu Forumda;gece gündüz cikmayan kadin arkadaslarin,yenilen yemege bile fikri olanlarin,hicbirsey yazmamalari tuhaf...Haksizlik yapiliyorsa karsi cikin!Eger karsi cikmiyorsaniz,bu kisinin cinsel sohbet tekliflerini kabul etmissinizdir demektir!Karsi cikmayan her kadin ayni kefededir benim icin!Diger üyeler cagri!Arkadaslar;bu vaybe bizim üyeliklerimiz sayesinde para kazaniyor,yani bir nevi onlarin müsterisiyiz,korkmayin fikirlerinizi belirtin!

uno 26.12.2014 12:58

banu bazen sen ve lara cok igrenc küfürler ediyorsunuz.

piskin piskin halen yazarsin ya, atilman bence az senin nickinin blackliste alinip siteye girisinin engellenmesi lazim.

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2103158)
Agent fatsali31 cok adi biri, kendini begenmis, ukala.

"Senin ne mal oldugunu bilmeyen yok bu chatde" diye bana bir cümle kuracak kadar assalik bir yaratik. BU CESARETI BU ZAVALLI YA KIM VERIYOR????

Ben bu sahisi burda admin olarak görmek istemiyorum bu durumu OYNAMAYA SUNALIM

26.12.2014 13:01

Zitat:

Zitat von uno (Beitrag 2103160)

piskin piskin halen yazarsin ya, atilman bence az senin nickinin blackliste alinip siteye girisinin engellenmesi lazim.

Bu ne ya?
Insanliktan cikiyor bazilari bence!Simdi hangisine tavir alacagimizida sasirdik ya,bir tarafta keyfi uygulamalarda bulunan bir admin,diger tarafta igrenc insanlarin igrenc salyalari....

26.12.2014 13:15

Kimse susmasin !!!

Zitat:

Zitat von ___CENK___ (Beitrag 2103159)
Arkadaslar!Keyfi uygulamalara ve görevlerini kendi basit cikarlari dogrultusunda kullananlara karsi,neden yazmiyorsaniz!Özellikle bu Forumda;gece gündüz cikmayan kadin arkadaslarin,yenilen yemege bile fikri olanlarin,hicbirsey yazmamalari tuhaf...Haksizlik yapiliyorsa karsi cikin!Eger karsi cikmiyorsaniz,bu kisinin cinsel sohbet tekliflerini kabul etmissinizdir demektir!Karsi cikmayan her kadin ayni kefededir benim icin!Diger üyeler cagri!Arkadaslar;bu vaybe bizim üyeliklerimiz sayesinde para kazaniyor,yani bir nevi onlarin müsterisiyiz,korkmayin fikirlerinizi belirtin!

KIMSE SUSMASIN
Admin Fatsali31 hakkinda herkes firkini belirtsin !!!

26.12.2014 18:15

Vaybee yöneticileri uyuymayin bunlari sizin adminiz yaziyor

VAYBEE YÖNETICILERI UYUYMAYIN, bunlari sizin admininiz yaziyor !!!

bu ezik hala beni rahatsiz ediyor hemde ulu orta

Zitat:

Zitat von fatsali31 (Beitrag 2103178)
Bu güne Kadar ettigin küfrlere say, ama ben varken sen atik yoksun.
Simdi MAL MAL yaz, yanina bir iki kisi daha toplada belki senide dinleyen our.
Helede önce bir bayan olarak küfü etmeden yazmayi bi ögren.
Devamli ayni kelimeleri tekrarlayarak bilgisizliginide belli etme.

argumentlerinin yetersiz kaldiginda küfürden baska cikar yol bulamiyorsun.
atiincada bebek gibi aglayip burada ondan bundan yardim dileniyorsun.

Evet, senin ne MAL oldugunu chatte herkez biliyor.
Simdi MAL MAL yaz dur burada.
bunuda okuduktan sonra buradaki bütün beitraglari silip, ilk 10 yil oldugu gibi artik yine foruma girmeyecegim.
ama önce bi ne MAL oldugunu bi okumani istedim ;)))))

kingofking 26.12.2014 19:05

fatsali31 kaka ben cici

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2103180)
VAYBEE YÖNETICILERI UYUYMAYIN, bunlari sizin admininiz yaziyor !!!

bu ezik hala beni rahatsiz ediyor hemde ulu orta

hmmmmmmmmmmmmmmmm

26.12.2014 23:52

kürt olmanın verdiği dayanılmaz eziklik

https://www.youtube.com/watch?v=wjxu4gW76Y4

Lara_ 27.12.2014 00:34

BU NE KÜSTAHLIK-ADMIN 'deki pi$kinlige bakarmisiniz

Zitat:

Zitat von fatsali31 (Beitrag 2103178)
Bu güne Kadar ettigin küfrlere say, ama ben varken sen atik yoksun.
Simdi MAL MAL yaz, yanina bir iki kisi daha toplada belki senide dinleyen our.
Helede önce bir bayan olarak küfü etmeden yazmayi bi ögren.
Devamli ayni kelimeleri tekrarlayarak bilgisizliginide belli etme.

argumentlerinin yetersiz kaldiginda küfürden baska cikar yol bulamiyorsun.
atiincada bebek gibi aglayip burada ondan bundan yardim dileniyorsun.

Evet, senin ne MAL oldugunu chatte herkez biliyor.
Simdi MAL MAL yaz dur burada.
bunuda okuduktan sonra buradaki bütün beitraglari silip, ilk 10 yil oldugu gibi artik yine foruma girmeyecegim.
ama önce bi ne MAL oldugunu bi okumani istedim ;)))))

FATSALI!!!???MAL ne demek?

Bir ADMIN olarak Senin burdaki görevin Huzur ve Düzen saglamak.Insanlara hakaret etmek deyil.Senin görevin Chat odasinda bir insanin üzerine bir cok insan birden yükleniyorsa onlara dur demek,onlarla beraber olup diyerlerinide o ki$inin üzerine ki$kirtmak deyil.

Chat odasinda Yalaka,seni poh poh'layan arkada$larina Nurbanudan fazla Sempati besleyebilirsin, buna ragmen bir" ADMIN" olarak, i$ine gelenleri mutlayip ,i$ine gelmeyenleri odaya girer girmez ATMAZSIN .Chat odasinda kendine arkada$ grubu kurma gibi bir Lüksünde olamaz!Tarafsiz olmak zorundasin..buraya bu $ekilde cikip bir bayana bu $ekilde itham edemezsin...güc gösterisi yapmak istiyorsan kar$indakinin senin Konumunda biri olsun.Nur ADMIN olmadigina göre,kendini göstermek icin Esmart 'i secebilirsin.

Ama ben "ADMINIM "burasinida BABAM'in ciftlig gibi kullanirim ,istedigim hakarete bulunurum diyorsan'ki diyorsun. Bende Sana ADMIN deyilsin ADAM hic deyilsin SAMANSIN
deme hakkini kendimde bulurum.

Saygilar

uno 27.12.2014 00:47

Lara sen ve Banu hastasiniz, senin chate girisin ve girisindeki sarf ettigin sözler, saldirilarin. Insanlarin ailelerine cirkince küfür etmeniz kabuledebilinir tutum degil.

Seni anliyorum Lara, siteden baska bir üye seni "evlenicem" diye kandirip hayallarinle oynamasi elbette kabul görülür durum degil ama bu olay senin bu saldirganligini mesru kilmaz. Dolayisiyla chatte kendi nicklerinizle veya yeni actiginiz nicklerle ettiginiz küfürler haddini asti.

Simdi adim adim, einloggen yapisini ve hic dinlemeden insanlara satastigini görelim:

Bu resimleri arsivledim, daha ettiginiz onalrca küfür var. Bu sekil, benim ölen anneme, digerlerinin bosandigi eslerine veya dul kadinlarin cocuklarina cirkince küfürler etmeye devam ederseniz, sizleri hic cekinmeden mahkemeye veririm ve bunun karsiliginda yasayacaginizin utancin da hesabini yapin. Ben sahsen, böyle bir sitede sizin gibi sürüngenlerle muhattap oldugum icin utanc duyarim. Igrenc insanlar, sizin gibilere alfabenin o iki güzel harfinden olusup, türk kültürünün en masum his ifadesi olan "MK" bile cok.

27.12.2014 00:50

Zitat:

Zitat von uno (Beitrag 2103207)
Lara sen ve Banu hastasiniz, senin chate girisin ve girisindeki sarf ettigin sözler, saldirilarin. Insanlarin ailelerine cirkince küfür etmeniz kabuledebilinir tutum degil.

Seni anliyorum Lara, siteden baska bir üye seni "evlenicem" diye kandirip hayallarinle oynamasi elbette kabul görülür durum degil ama bu olay senin bu saldirganligini mesru kilmaz. Dolayisiyla chatte kendi nicklerinizle veya yeni actiginiz nicklerle ettiginiz küfürler haddini asti.

Simdi adim adim, einloggen yapisini ve hic dinlemeden insanlara satastigini görelim:

Bu resimleri arsivledim, daha ettiginiz onalrca küfür var. Bu sekil, benim ölen anneme, digerlerinin bosandigi eslerine veya dul kadinlarin cocuklarina cirkince küfürler etmeye devam ederseniz, sizleri hic cekinmeden mahkemeye veririm ve bunun karsiliginda yasayacaginizin utancin da hesabini yapin. Ben sahsen, böyle bir sitede sizin gibi sürüngenlerle muhattap oldugum icin utanc duyarim. Igrenc insanlar, sizin gibilere alfabenin o iki güzel harfinden olusup, türk kültürünün en masum his ifadesi olan "MK" bile cok.

SevtapTuran 27.12.2014 10:08

board a birisi gerek. sayisiz türk düsmani paylasimlarindan normal paylasim yapilmiyor. arka arkaya sadece onun paylasimi.
Zitat:

@ Cenk Ya almanyada büyüdn türkcen zayif, yada anlamakta zorluk cekiyorsun.

hadi selametle.

27.12.2014 10:49

Sabah sabah hic gülesim yokdu valla yaaaaaa hahahaha

Chatte söylenilen hakaretler üzere polis sizin sikayetinizi dinleycikde kafasini yorucekde baska isi yokdeeee lannn kafayimi siyirmis bunlar???!!!!

27.12.2014 10:57

30 erkege bedel Laram :-)

Zitat:

Zitat von Lara_ (Beitrag 2103206)
FATSALI!!!???MAL ne demek?

Bir ADMIN olarak Senin burdaki görevin Huzur ve Düzen saglamak.Insanlara hakaret etmek deyil.Senin görevin Chat odasinda bir insanin üzerine bir cok insan birden yükleniyorsa onlara dur demek,onlarla beraber olup diyerlerinide o ki$inin üzerine ki$kirtmak deyil.

Chat odasinda Yalaka,seni poh poh'layan arkada$larina Nurbanudan fazla Sempati besleyebilirsin, buna ragmen bir" ADMIN" olarak, i$ine gelenleri mutlayip ,i$ine gelmeyenleri odaya girer girmez ATMAZSIN .Chat odasinda kendine arkada$ grubu kurma gibi bir Lüksünde olamaz!Tarafsiz olmak zorundasin..buraya bu $ekilde cikip bir bayana bu $ekilde itham edemezsin...güc gösterisi yapmak istiyorsan kar$indakinin senin Konumunda biri olsun.Nur ADMIN olmadigina göre,kendini göstermek icin Esmart 'i secebilirsin.

Ama ben "ADMINIM "burasinida BABAM'in ciftlig gibi kullanirim ,istedigim hakarete bulunurum diyorsan'ki diyorsun. Bende Sana ADMIN deyilsin ADAM hic deyilsin SAMANSIN
deme hakkini kendimde bulurum.

Saygilar

keyfi yere beni chatden atiyor durduk yere, sonra utanmadan dedikodumu yapiyor

yasindan basindan, erkekliginden utanmadan birde chatdekileri üzerime kiskirtiyor bu admin müstesvesi, buna kimse bir dur demiyecekmi??????l

Lara_ 27.12.2014 11:33

Tam bir Kepazesin,Arsiz ,$imdide Mazlumu oynuyor

Zitat:

Zitat von uno (Beitrag 2103207)

Bak ben Zirlamyorm
O yetersiz zekanla ,ki$kirtici türkcenle,inandirici olmak icin varini yogunu dökmüssün ortaya,dökünüyorsun inandirici olmak icin.
Bense gevrek gevrek gülüyorum.

Ar$ivlemene gerek yok'ki UNO$,yükledikerin neki? Chat odasinda senin sadece ailene deyil 7 sülalene küfürler ediyorlar,sende cam acip onlara renkli Calvin K. ic $ama$irlarini gösteriyorsun,kalem ka$li UnO$.Tek SAPIKLigin buda deyil budalanin teki olmana ragmen kendini kurnaz saniyorsun,insanlari bir birine dü$ürüyorsun,Dul karilarin özelini,isimlerini ,adress'lerini aciklayanda SEnsin.
Utanmayi aklina bile getirmiyorsun,tam tersine hala iki yüzlü,pi$kin bir $ekilde kendinin kurnaz oldugundan eminsin.Hic bir yorumu carpitmadan duramayan,yalan konu$madan,iftira atmadan Kekemelerin KEKEMESI üc cümle üst üste kuramiyorsun,ALCAKCA insanlari bir birine ki$kirtan ,yalan konu$an,iftira atan,PIS bir VAtan hainisin.Kelime uydurmaya kalkiyorsun beceremiyorsun,küfür etmeye kalkiyorsun,kendi üst ba$ina siviyorsun
Kepaze,gördügün gibi duvara hoplarsin,$apa oturusun,Küle osurursun,bunu aklina sok.

Hic bir Insan evladinin tenezzül edemeyecgi kadar igrencsin

$imdi soruyorum sana (Senin) gibi bir O.C..Küfürsüz nasil anlatilir..

hadi $imdi bunu Ar$ivine yükle git beni polise ver gör annanin'kini

Senin bu hatta kaldiramayacgin hic bir $ey yok
Senin en kücük duyarliligin olsa intihar etmeyi dü$ünürsün SÜMÜK

Lara_ 27.12.2014 12:28

Zitat:

Zitat von SevtapTuran (Beitrag 2103216)
board a birisi gerek. sayisiz türk düsmani paylasimlarindan normal paylasim yapilmiyor. arka arkaya sadece onun paylasimi.

Boarda ve Forumda birisi var Sevtap,

Sürekli drüstlükten ve Hak'tan bahseden,Yalancilara;iftiracilara;dedikoduculara,K i$kirticilara
canak tutan onlari me$ru sayan,onlari destekleyen ,canak tutan bir Admin var

50 kiloluk "ADAM" 500 Kilo yükü kaldirmamiyor diye suclanamaz !!!!

27.12.2014 13:02

Kızkurusu

Zitat:

Zitat von SevtapTuran (Beitrag 2103216)

Pano da senin gibi insanlik düsmanlari geldigi zaman karisiyor pano....
Mesela;panoda ayri bölümler oldugu halde zorla irkci propaganda yapmak icin;kalkip panoya sacma sapan seyler yapan sensin!Önce biraz ögern panoyu,orda herseyin yeri ayridir,konular basliklarina gör e ayrilmistir.Sen irkic fasist kelle avcisi seyler yayinla panoda sonra buraya ceki düzen versinler de,aslinda senin beynine ceki düzen vermeleri gerekir!
Devsirme;zorla türklestirilme politikasinin ürünü olarak sen gelmissin dünyaya....
Sen birey olarak bu vaybee de zihin kirliliginden baska birsey degilsin KIZKURUSU......

Bosphorus_ 27.12.2014 13:12

Zitat:

Zitat von uno (Beitrag 2103160)

Oraya bir de 'kabul edilemez' yazmis, sonradan screen shot yapacagini bile bile sakin sakin yazmis :) sen tam bir doneksin, neden chat'te ve forumlarda kendi kufurlerini (+Lara'ya attigin buyuk iftirayi da) screen shot yapmadin?

Senin gibi forumdaki vatan hainleri Ataturk ve din dusmanlari bu siteden atilmalidir.

Lara_ 27.12.2014 13:20

Zitat:

hadi selametle.

FATSALI!!???

SEN CENKIN deyil ba$ta bütün Forum okuyucularin Zekasina hakaret ediyor,a$aliyorsun.
bir ADMIN olarak senin böyle bir Lüksün olamaz.

Anlamadiysa ! denilicek cok $ey var! Bir ADMIN olarak SENIN görevin bunu ona Medeni bir tavirla anlatmak.Küfür eder gibi a$alamak deyil..Insanlar her$eyi hemen alayacak diye bir kural yok daha.
Bazilari gec anliyor.
SENI canli örnek olarak gösterebilirim,adeta görüyoruz diyebilirim

Senin bu yazina okurlar karar versin

Bosphorus_ 27.12.2014 13:21

Zitat:

Zitat von ___CENK___ (Beitrag 2103241)
Pano da senin gibi insanlik düsmanlari geldigi zaman karisiyor pano....
Mesela;panoda ayri bölümler oldugu halde zorla irkci propaganda yapmak icin;kalkip panoya sacma sapan seyler yapan sensin!Önce biraz ögern panoyu,orda herseyin yeri ayridir,konular basliklarina gör e ayrilmistir.Sen irkic fasist kelle avcisi seyler yayinla panoda sonra buraya ceki düzen versinler de,aslinda senin beynine ceki düzen vermeleri gerekir!
Devsirme;zorla türklestirilme politikasinin ürünü olarak sen gelmissin dünyaya....
Sen birey olarak bu vaybee de zihin kirliliginden baska birsey degilsin KIZKURUSU......

Irkci, kelle avcisi, devsirme, kiz kurusu... Su hakaretlere bak sen. SevtapTuran 'forumda Turk dusmanligi yapilmasin' demis bundan rahatsiz olmus bu eleman. Neden bu kadar zoruna gitti? Bu siteyi Turkler kurmadi mi elbette Turk dusmani kisileri ( sen ve uno ) forumdan atmalari gerek. Hem Ataturk'e hakaret edin kufur edin, hem teroristbasi Abdullah Ocalan'i ovun hem de bunu Turklerin kurdugu sitede yapin sonra da cocuk gibi zirla.

27.12.2014 13:25

Isidci yalaksi

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2103244)
Irkci, kelle avcisi, devsirme, kiz kurusu... Su hakaretlere bak sen. SevtapTuran 'forumda Turk dusmanligi yapilmasin' demis bundan rahatsiz olmus bu eleman. Neden bu kadar zoruna gitti? Bu siteyi Turkler kurmadi mi elbette Turk dusmani kisileri ( sen ve uno ) forumdan atmalari gerek. Hem Ataturk'e hakaret edin kufur edin, hem teroristbasi Abdullah Ocalan'i ovun hem de bunu Turklerin kurdugu sitede yapin sonra da cocuk gibi zirla.

Sen yine mi geldin?
Bu KIZKURUSU ayni senin gibi ilgi görmek icin,böylesi provakatif yöntemler basvuruyor,birbirinizi savunmaniz normal...
Insanlik nasil ki ISID adli katiller ordusunu hak ettigi yere gömdüyse,sen ve senin gibilerinide gömer,sen ve senin gibler kacacak delik arasin!

Bosphorus_ 27.12.2014 13:28

PKK sempatizani __CENK__

Zitat:

Zitat von ___CENK___ (Beitrag 2103245)
Sen yine mi geldin?
Bu KIZKURUSU ayni senin gibi ilgi görmek icin,böylesi provakatif yöntemler basvuruyor,birbirinizi savunmaniz normal...
Insanlik nasil ki ISID adli katiller ordusunu hak ettigi yere gömdüyse,sen ve senin gibilerinide gömer,sen ve senin gibler kacacak delik arasin!

Simdi de bana saldirmaya calisiyor bu PKK sempatizani :) , forumu yeterince PKK propagandasina donusturup Kobane icin forumdan eleman toplamaya calismana ithafen soyluyorum bunu. PKK'li kankilerin itin deligine sokulmasalar forumda o kadar PKK propagandasi yapip zirlar miydin 'Gobaneee elden gidiyooor yardim ediiinn' diye?

O degil de video-chat'ta websex gorusmelerin nasil gidiyor? Fatsali31 seni oradan atmissa adam hakli. Seni butun dunya medeniyetten atip ilkellige mahkum birakmis moderator atsa ne olur.

uno 27.12.2014 13:56

Lara sende sunu anlamiyorum, bu tutumun ve tavrinla bir yöneticinin taraf tuttugunu ve görevini yapmadigini iddia ediyorsun. Senin veya banu gibi küfür eden hasta kisilikli insanlarin iddialarini ciddiye almak, ve bu dogrulta hareket etmek aptallik olur. Onlarca nickler alip farkli nicklerle gelip küfürler ediyor veya haytalarini tatmin ediyorsunuz, her yeni nick yeni umut, her yeni nick yeni yasam, her yeni nick cinsel tatminiyet iceriyoz sizler icin ama güzelim sunun farkina iyi varmaniz gerekiyor. Allah sizi yaratirkan birakin özenmeyi, resmen isini cabuk bitirebilmek icin (yaratilisinizi) avuc icinde sizleri skip da firlatmis dünyaya. O bicimlerler somut umut, fiili cinsel birliktelik veya realde kabulgörürlülük olumsuz seyler. biliyorum, anliyorum seni. chatten baska birisinin seni alip sen "evlencem" dedikce sana dolayli yollardan sahip olmasi, sende büyük cöküntü yaratti anliyorum seni. ama hayatinin bu cöküntüsünün altinda kalacak olan yalnizca sensin, biz degiliz bize küfür edemezsin chati kullanip. O yüzden uzmanlarindan ruhsal destek alip, hukuksal yollari denemelisin bu cirkinlige karsi. Böyle Ratte gibi gizlenerek, ona buna küfür edip veya sana yazan erkekleri uno görme paranoyasi ile hayatini zindan edersin. yeni de gecici bir süre senin bu haline,saldirganliga karismicam. herseyini yitirmis bir kadinin bu tür saldirganligi gayet olagandir.

pleasuree, wo lebst du denn?
natürlich ist es strafbar wenn man beleidigt! auch im internet und chat. das internet ist [b]kein rechtsfreier[b] Rahmen und jeder sollte sich vernünftig benehmen. vaybee alman yasalarina göre ve alman uzantili TLD kullanan almanya sitesi ve burda yazilan,paylasilan ve yapilan hersey alman anayasasina intikal eder.
sen bayan nickine sahipsin, vaybee'de kendini gizleyip ahlaksiz sex teklifinde bulunan onalrca nick var veya belirli bir iliskiden sonra cirkinlesen insanlar, bunalrin sana küfür ettigi oluyordur süphesiz eger rechtsschutzun varsa herhangi bir avukata telefon acip bilgi iste, veya yazili olarak buradan destek al; http://www.recht.de/
burada dikkat etmen gereken, domain uzantisinin .DE olmasi ve sayfanin altinda bir impressum olmasidir. gerci almanya da impressum bilgilendirmesi olmadan site acamiyorsun. sana sapikca yaklasan veya küfür eden kisiye sen degil hemen savcilik dava aciyo, yani senin datenlerin saklanip söz konusu kisiye erisilebiliniyo.

Lara'yi degil de bazen NurBanun evine, chatte küfür etti diye mektup gittigini düslüyom, ahahahah lan Porz Mevlana Camiinde görev yapan abisinin ona olan tepkisini düsnüyom ;))) Lara zaten dengesiz, chatten bulusmaya gittiginda ailesine acik acik ben chatten biriyle tanistim, nasipse evlencez diye bulusabiliyo. Koptum gülmekten ;) acaba hüsranla bulustuktan sonra, "chatten biriyle evlenmek amacli buluscam" dedigi ailesine nasil bir yanit vermistir, sessiz mi kalmistir öyle üzgün argin. allah yardimcisi olsun ya ;(

27.12.2014 14:25

Zikir fikir;

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2103246)
Simdi de bana saldirmaya calisiyor bu PKK sempatizani :) , forumu yeterince PKK propagandasina donusturup Kobane icin forumdan eleman toplamaya calismana ithafen soyluyorum bunu. PKK'li kankilerin itin deligine sokulmasalar forumda o kadar PKK propagandasi yapip zirlar miydin 'Gobaneee elden gidiyooor yardim ediiinn' diye?

O degil de video-chat'ta websex gorusmelerin nasil gidiyor? Fatsali31 seni oradan atmissa adam hakli. Seni butun dunya medeniyetten atip ilkellige mahkum birakmis moderator atsa ne olur.

Insanin zikri nasilsa,fikri öyledir derler!Sen burda aksama kadar katillerin propagandasini yap,meslegin icabi insanlari fislemeye calis,sonrada kalk ahkam kes...Cok komiksin:)))
Benim senin gibi ahlaksizliklarim yok malesef,ahlaksizliklari gördük,senin zihniyetindeki yobaz kelle avcilari özürlü cocuga tecavuz edip,sonrada ayakkabi partisi usaklari tarafindan berat ettirildi...Siz kendi ahlaki cöküsünüzü,onurlu insanlara yamayamzsiniz!Günes balcikla sivanir mi hic!Sen ve yobazlar güruhu istediginiz kadar caba harcayin,bizim gibi insanlarin tirnagi bile olamazsiniz!Senin gibi bir alcak olarak yasmaktansa,insanliktan yana tavir koyar,hakli mücadele yürüten herkesin yaninda dururum.Isid planiniz tutmayinca,yeniden hizbukontrayi devreye soktunuz....Bunlar sizin son cirpinislariniz,tarihin cöplügünde hak ettiginiz yeri alacaksiniz!Sizin irkci,fasist,kelle avcisi dünyanizi yerlebir edecek umudun türküsünü söyleyenler!Bir kis var nurda,herkese mavi boncuk dagitmaya calisan,onun uyduruk yalanlarina inanip,Uno arkadasi teshir etmeye calisiyorsunuz ama,herkes kimin ne mal oldugunu biliyor!Kaldiki Uno öyle birsey yapmis olsa bile sen ve senin gibi yobazlardan bin kat degerlidir benim icin!
Bana atmaya calsitigin camura burda insanlar biryerleriyle güler:))))))))

Bosphorus_ 27.12.2014 14:54

Zitat:

Zitat von ___CENK___ (Beitrag 2103248)
Insanin zikri nasilsa,fikri öyledir derler!Sen burda aksama kadar katillerin propagandasini yap,meslegin icabi insanlari fislemeye calis,sonrada kalk ahkam kes...Cok komiksin:)))
Benim senin gibi ahlaksizliklarim yok malesef,ahlaksizliklari gördük,senin zihniyetindeki yobaz kelle avcilari özürlü cocuga tecavuz edip,sonrada ayakkabi partisi usaklari tarafindan berat ettirildi...Siz kendi ahlaki cöküsünüzü,onurlu insanlara yamayamzsiniz!Günes balcikla sivanir mi hic!Sen ve yobazlar güruhu istediginiz kadar caba harcayin,bizim gibi insanlarin tirnagi bile olamazsiniz!Senin gibi bir alcak olarak yasmaktansa,insanliktan yana tavir koyar,hakli mücadele yürüten herkesin yaninda dururum.Isid planiniz tutmayinca,yeniden hizbukontrayi devreye soktunuz....Bunlar sizin son cirpinislariniz,tarihin cöplügünde hak ettiginiz yeri alacaksiniz!Sizin irkci,fasist,kelle avcisi dünyanizi yerlebir edecek umudun türküsünü söyleyenler!Bir kis var nurda,herkese mavi boncuk dagitmaya calisan,onun uyduruk yalanlarina inanip,Uno arkadasi teshir etmeye calisiyorsunuz ama,herkes kimin ne mal oldugunu biliyor!Kaldiki Uno öyle birsey yapmis olsa bile sen ve senin gibi yobazlardan bin kat degerlidir benim icin!
Bana atmaya calsitigin camura burda insanlar biryerleriyle güler:))))))))

Birak bu ayaklari PKK'li seni. Senin PKK sevdalisi oldugunu tum forum biliyor. SevtapTuran'in icinde hakaret bile olmayan mesajina verdigin reaksiyon ortada ;) sizin gibi PKK'nin kicini openler onurlu degil karaktersiz serefsizlerdir, ama onlar kendilerini dunyanin en onurlu insani olarak tanitirlar. Hizbukontra ne lan, ne alaka :s uno hakkinda 'video chatte kari dusurmeye calisiyor tuzagina dusmeyin abazadir kendisi vb seklinde diyen sendin hatirladin mi. Medeniyetsizler. Bir de durduk here gitmis, forumda bir tane hakaret bile etmemis SevtapTuran'a yagdirmis hakaretleri bu erkek kurusu. TEKRARLIYORUM, Fatsali31 seni oradan atmissa cok yerinde bir karar.

Simdi tekrar soruyorum sana kari gibi kacmadan lagaluga yapmadan delikanli gibi cevap ver. PKK bir teror orgutu mudur degil midir? Kurdistan kurulmali midir? Guneydogu kurdistan midir yoksa Turkiye Cumhuriyeti topraklari midir?

27.12.2014 15:02

Pkk terör örgütü degildir!

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2103250)
Birak bu ayaklari PKK'li seni. Senin PKK sevdalisi oldugunu tum forum biliyor. SevtapTuran'in icinde hakaret bile olmayan mesajina verdigin reaksiyon ortada ;) sizin gibi PKK'lilar onurlu degil karaktersiz serefsizlerdir, ama onlar kendilerini dunyanin en onurlu insani olarak tanitirlar. Hizbukontra ne lan, ne alaka :s Unos hakkinda 'video chatte kari dusurmeye calisiyor tuzagina dusmeyin abazadir kendisi vb seklinde diyen sendin hatirladin mi. Medeniyetsizler. Bir de durduk here gitmis, forumda bir tane hakaret bile etmemis SevtapTuran'a yagdirmis hakaretleri bu erkek kurusu. TEKRARLIYORUM, Fatsali31 seni oradan atmissa cok yerinde bir karar.

Simdi tekrar soruyorum sana kari gibi kacmadan lagaluga yapmadan delikanli gibi cevap ver. PKK bir teror orgutu mudur degil midir? Kurdistan kurulmali midir? Guneydogu kurdistan midir yoksa Turkiye Cumhuriyeti topraklari midir?

Pkk son 5 yilda kendini asti,dar cercevesinden cikip daha aydinlik bir parti haline geldi,suanda bir devlet kadar güclü!Pkk ve kardes örgütleri,Basta Dünya candarmasini Amrikan emperyalizmi ve usaklari,Türkiye,Israil,Suudi arbistan,katar,yemen,Cecen,bosna hersek ve ismini sayamadigim bircok devleti Kobenede dize getirip tüm dünyada direnisleriyle,dünya halklarinin gönlünde taht kurdu!Asil terörist basi saun 1024 odali sarayda oturuyor...Simid sen burda ahkam kesersin ama suriyede tam 12 tane biline Mit üyesi ödürülmüs,arkadaslarin icin cok üzüldün ki uzun süre gelmedin buraya......
Sen mesela devlet terörü destekcisi ve uygulayicisisin!Diger destekcilerini zaten burda herkes biliyor,ahkam keserler,sonra zirt kaybolurlar!

Bosphorus_ 27.12.2014 15:36

''Pkk terör örgütü degildir!'' __CENK__ tarafindan.

@SITE YONETICILERI@

Eger Ataturk'e ve Turkiye'ye biraz sayginiz sevginiz varsa geregini yapin.

27.12.2014 16:01

Zitat:

Zitat von Pleasuree (Beitrag 2103219)
Sabah sabah hic gülesim yokdu valla yaaaaaa hahahaha

Chatte söylenilen hakaretler üzere polis sizin sikayetinizi dinleycikde kafasini yorucekde baska isi yokdeeee lannn kafayimi siyirmis bunlar???!!!!

:eek:

hay gel seni bir öpeyim kiz.

;););)

27.12.2014 16:06

Isidci!

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2103253)
''Pkk terör örgütü degildir!'' __CENK__ tarafindan.

@SITE YONETICILERI@

Eger Ataturk'e ve Turkiye'ye biraz sayginiz sevginiz varsa geregini yapin.

Bakiyorum korkulara kapildin gerceklerini görünce?Millet uyanin bu adam Bir MIT jurnalcisidir!Ayni zamanda Ayakabi partisnin,net üzeri faliyet yürüten biridir!Karar sizin,ya bu insan müsvettesine gerekn cevabi verirsiniz,yada onula ayni kefeye girer,suan arap yarimadasindan,afrikaya kadar islam adina yapilan katliamlara ortak olursunuz!
Zoruna mi gitti,PKK Terör örgütü degildir,aksine terörist devletleri dize getiren onurlu bir örgüttür!Su an ayakkabi partisini dize getirmekle megul,hizbu köpeklerinin tasmalarini yine actilar,cizrede siddetli catismalar var ve,devlet hizbukontra ile beraber oradaki halki katliamla yüzyüze birakiyor!

27.12.2014 16:11

Kürtlerin kafasına kurşun sıkılıyor!

Zitat:

Zitat von ___CENK___ (Beitrag 2103256)
Bakiyorum korkulara kapildin gerceklerini görünce?Millet uyanin bu adam Bir MIT jurnalcisidir!Ayni zamanda Ayakabi partisnin,net üzeri faliyet yürüten biridir!Karar sizin,ya bu insan müsvettesine gerekn cevabi verirsiniz,yada onula ayni kefeye girer,suan arap yarimadasindan,afrikaya kadar islam adina yapilan katliamlara ortak olursunuz!
Zoruna mi gitti,PKK Terör örgütü degildir,aksine terörist devletleri dize getiren onurlu bir örgüttür!Su an ayakkabi partisini dize getirmekle megul,hizbu köpeklerinin tasmalarini yine actilar,cizrede siddetli catismalar var ve,devlet hizbukontra ile beraber oradaki halki katliamla yüzyüze birakiyor!

seni çıktığın yere sokarım, ezik ermeni artığı

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 07:33 Uhr.