Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Lifestyle (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=391)
-   -   Sexuelle Gewalt in Deutschland (http://localhost/forum/showthread.php?t=13184)

1978salih 18.02.2015 10:34

Sexuelle Gewalt in Deutschland

SON ZAMANLARDA TÜRKIYEDE YASANAN HER TÜR OLAY ALMAN MEDYASINI SARSAR OLDU !!

NEDENI ACABA NE OLABILIR ??

yoksa almanya da hic bir olay yasanmiyormu ??

fakten: Sexuelle Gewalt in Deutschland
http://frauenrechte.de/online/images...eutschland.pdf

yahu acik acik TÜRKIYE YI KARALAMAK ICIN ADAM KENDI GERCEGINI BILE UNUTMUS:

HATIRLATALIM ARKADASLAR::: SOKAGA CIKAN ARKADASLAR , YASADIGI ÜLKENIN KADIN HAKLARINI DA SAVUNSUN.

SELAMLAR

DAHA FAZLA BILGI ICIN GOOGLE SIZE GEREKENLERI GÖSTERIR !!

SIZ SADECE KENDI VATANINIZI BUKADAR YIPRATMAYIN !!

YASADIGINIZ BATAKLIGIN FARKINDA OLUN !!

GERCEK : Fast jede 7. Frau in Deutschland ist von sexueller Gewalt betroffen.

BÜTÜN SEREFSIZ TÜRKIYE DÜSMANLARINA SADECE BIR AYNA TUTALIM:

http://de.globometer.com/kriminalita...igung-welt.php

OLAY BÜYÜTÜLECEKSE , BIRAZ ACIKLIK GETIRELIM !!

BIR ALMAN GAZETESININ BASLIGINDA BIR PANKAT !! TUTAN KESINLIKLE TERÖR YANLISI BIR ....YARATIK !!

"""T.C. AVÜZ"""

BUMU !! SIZIN TÜRKIYE SEVDANIZ ??

SEREFSIZ ALMANLARIN PIONLUGUNU YAPIYORSUNUZ HALA !!

DAGDA SIZI BESLEDILER. SIMDI DÜZE INDINIZ HALA YALAKALIK YAPIYORSUNUZ !!

SIZI KOBANIDE NEKADAR DESTEKLEDILER !!

AMA SIZ YINE DE TR YARDIM ETSIN DEDINIZ NEDEN !! ALMANYANIN TEK ISTEGI TR NIN O SAVASA GIRMESI !!

SENIN DAGDA ÖLÜP VEYA ÖLMEMEN DEGIL !!

UKRAYNAYI SATAN AVRUPA; SENI BIN DEFA SATTI !! NE OLDU RUSYAYA ALMANLARIN SUYUNA GITMEDI DIYE, SENELERDIR BESLEDIGI KÖPEGI KILITSCHKO YU YOLLADI UKRAYNAYA , MILLETE GAZA GETIRDI VEKIL SECTIRDI ; UKRAYNAYI KANA BULADI SIMDI , NE YAPIYOR ALMANYA !!

RUSYA EKONOMISI NERDE ???

BUKADAR KÖRMÜSÜNÜZ ??

TR SÖZ VERIRSE TUTAR, AVRUPA SÖZ VERIRSE , BEKLERSIN DAHA !!

IKI ASKER GÖNDERMIS ALMANYA KOBANIYE !!

KOMIK, OYSA KOBANI DEKI ADAM ALMAN ASKERINE DOGRU TÜFEK TUTMAYI ÖGRETMIS !!

YA SIZ YEDIGINIZ TASA HALA PISLENMEYE DEVAM EDIN !!

ELBET O TAS BIR GÜN SIZIN ELINIZDE KI TEK YIYECENIZ KALACAK !!

lafebesi 18.02.2015 14:12

Selam :-)

Türkiyenin gündeminde kadinlara karsi siddet, tecavüz vs. oldugu icinmi acildi simdi bu konu?

"Baskalari da bizden iyi degil" demek ile ülkemizde olanlari silip atamayiz. Kadinlara siddet her yerde var ama müslüman ülkelerde daha vahim, bu bir gercek. Insanlarin gözleri ac, az biraz diz veya sac görünce tahrik oluyorlar.

Almanyada kizbasina, kadinbasina gez, gündüz olsun veya hava karardiktan sonra. Kimse takmaz bile, herhangi birisin ve yoluna yürürsün - ama müslüman ülkelerde öyle degil iste. Üzerinde normal giysi (kot ve tisört) olmasina ragmen gözleri ile tacizden cekinmiyorlar. Maalesef göz ile taciz yetmiyor ve zavalli kizlarin dünyalarini yikiyorlar.

Elbette yurt disinda da var kadinlara karsi taciz ama bu kendi ayibimizi örtmez.

T9 18.02.2015 14:25

Zitat:

Zitat von lafebesi (Beitrag 2106839)

Türkiyenin gündeminde kadinlara karsi siddet, tecavüz vs. oldugu icinmi acildi simdi bu konu?

"Baskalari da bizden iyi degil" demek ile ülkemizde olanlari silip atamayiz. Kadinlara siddet her yerde var ama müslüman ülkelerde daha vahim, bu bir gercek. Insanlarin gözleri ac, az biraz diz veya sac görünce tahrik oluyorlar.

Almanyada kizbasina, kadinbasina gez, gündüz olsun veya hava karardiktan sonra. Kimse takmaz bile, herhangi birisin ve yoluna yürürsün - ama müslüman ülkelerde öyle degil iste. Üzerinde normal giysi (kot ve tisört) olmasina ragmen gözleri ile tacizden cekinmiyorlar. Maalesef göz ile taciz yetmiyor ve zavalli kizlarin dünyalarini yikiyorlar.

Elbette yurt disinda da var kadinlara karsi taciz ama bu kendi ayibimizi örtmez.

türkiyenin gündemi oldugu icin degil almanyanin gündeminde oldugu icin bu konuyu actigini belirtmis salih bey.

hatta alman gazetesinin "T.C. avüz" manseti attigini belirtmis.

umarim sordugunuz soru yanitlanmistir. gelecekte konulari daha ayrintili okuyup ve anladiktan sonra katki saglamanizi bekleriz.

lafebesi 18.02.2015 16:48

Zitat:

Zitat von T9 (Beitrag 2106842)

umarim sordugunuz soru yanitlanmistir. gelecekte konulari daha ayrintili okuyup ve anladiktan sonra katki saglamanizi bekleriz.

Isgüzarligi sevmem.. Soruyu yönettigim sahis ise kesinlikle cevap verecektir.

Gelecekte size sorulmayan soruya cevap vermemenizi bekleriz (kac kisiysek artik).

1978salih 18.02.2015 17:44

Selam laf ebesi !

eger benim yazdiklarimi okursan , senin bu sormana gerek duymayacak oldugununda farkina varacaksindir !

unutmadan linkler de var !

o linklerde rakamlar var !!

o rakamlarin aslinda senin söyleminle uyusmayan yanlari var !

mesela demisinki almanyada istedigin vakit gez toz birsey olmaz !

ben tr de , 75 mio insan var oldugunu düsünüyorum.

onlarda gece gündüz geziyorlar ve hatta linklerdeki verileri karsilastirirsan,

TÜRKIYEMIZ senin savundugun almanyada ve diger avrupa ülkelerinden daha güvenli gözüküyor !

tabii medya kendi ülkesinde ki bütün pisligi yazip cizmiyor !

yoksa sen alman medyasinda kac defa tecavüz basliklari görüyorsun !

verilen rakamlara göre alman medyasi günde en az 70 defa tecavüz haberi yapmak zorunda kalirdi !

ama tr nin tecavüzcüsü bile alman medyasinda bukadar yanki yapiyorsa, buna da sen bir yorum getir !!!

salih

PS: Benim sorunum tükiye insaninin kendi arasinda yaptigi yorumlar degil, benim sorunum avrupa medyasinin yipratma kampanyasina alet olan TÜRK gecinen gevzeklerin , bazi gercekleri hala anlamamis olmasi.

Zitat:

T9 18.02.2015 17:54

Zitat:

Zitat von lafebesi (Beitrag 2106858)
Isgüzarligi sevmem.. Soruyu yönettigim sahis ise kesinlikle cevap verecektir.

Gelecekte size sorulmayan soruya cevap vermemenizi bekleriz (kac kisiysek artik).

merhaba lafebesi,

türkceye pek hakim olamadiginiz icin bu cevabi verdiginizi düsünüyorum.

burada sordugunuz soru genele yönetildigi icin cevap verme geregi gördüm. ama derseniz ben sadece salih beyle görüsmek istiyorum, o zaman onunla mesaj yoluyla yazismanizi öneririm.

gelecekte baska üyelere iftira atarak veya isgüzarci olarak hitap etmeden metinleri tekrarlayip ve anladiktan sonra cevap vermenizi tavsiye ederim.

salih beydende ayni cevabi aldiniz, sizin hakarete varacak kadar bu kadar siddetlenmenize anlam veremedim. ilk metni okuyup anlasaydiniz simdi bu durumda olmazdiniz.

burada kücük seylerin kavgasini etmeyelim lütfen, ben sizin gibi bayana bu kötü sözleri ve bu tarzi sayet yakistiramadim.

saygilar
t9

YANLIS
Zitat:

DOGRU
Zitat:

Türkiyenin gündeminde kadinlara karsi siddet, tecavüz vs. oldugu icinmi actin (actiniz) simdi bu konuyu?

timeraiser 18.02.2015 20:19

@T9

Bevor T1000 :) kommt, solltest du dich lieber den radikalen Hohlköpfen widmen. Statt sich hier mit möchtegern-edlem Rittertum bei den religiösen Damen beliebt machen zu wollen, würdest du deinem Leben damit eine größere Bedeutung geben.

Guck mal, bei soviel Intelligenz gegenüber den anderen Verteidigern deiner Religion (Feyzadeline und dem anderen noch unbeschreiblich intelligenteren User, usw. usf.), empfehle ich dir den Kampf an meiner Seite gegen die zu richten, die aus harmlosen jungen Männern und Frauen gefährliche Selbst-Zerstörungs-Waffen machen und damit die tatsächliche Welt und den Frieden in diesem Diesseits bedrohen.

Wenn du das tust, wird man dir deine GlaubensRüstung im edlen Silber abkaufen. Ansonsten rostest du dahinne und merkst nicht, wie die vergilbten Plastikteile an dir doch nur wertlos waren.

Übrigens, in der niedlichen Katzendarstellung steckt mehr Wahrheit als du erahnst!

timeraiser 18.02.2015 20:22

Noch was: In den radikalisierenden Köpfen unter den Scheinlämmern des Islams steckt die tatsächliche Bedrohungen gegen euren Glauben. Das hättet ihr spätestens nach der IS erkennen sollen.

Stattdessen sieht ihr immer noch blind nur die Front gegen die Anders-un-gläubigen! Warum denken viele Menschen nicht mal weiter?

18.02.2015 21:28

Zitat:

Zitat von timeraiser (Beitrag 2106872)
...T1000...

Wie cool ist das denn :D

Zitat:

(Feyzadeline und dem anderen noch unbeschreiblich intelligenteren User, usw. usf.)

Feyzadeline hahahahahha, süß :D

Zitat:

Übrigens, in der niedlichen Katzendarstellung steckt mehr Wahrheit als du erahnst!

Bazen susarsin.. yenilmis sanirlar seni, eksik ve yaramaz. Unutma, susan bilir ki konustugu zaman kimse (ebu-cahil) kaldiramaz.

Ah ebu-cahil. Hic akillanmiyacaksin.

T9 20.02.2015 09:51

Zitat:

@T9

Bevor T1000 :) kommt, solltest du dich lieber den radikalen Hohlköpfen widmen. Statt sich hier mit möchtegern-edlem Rittertum bei den religiösen Damen beliebt machen zu wollen, würdest du deinem Leben damit eine größere Bedeutung geben.

Guck mal, bei soviel Intelligenz gegenüber den anderen Verteidigern deiner Religion (Feyzadeline und dem anderen noch unbeschreiblich intelligenteren User, usw. usf.), empfehle ich dir den Kampf an meiner Seite gegen die zu richten, die aus harmlosen jungen Männern und Frauen gefährliche Selbst-Zerstörungs-Waffen machen und damit die tatsächliche Welt und den Frieden in diesem Diesseits bedrohen.

Wenn du das tust, wird man dir deine GlaubensRüstung im edlen Silber abkaufen. Ansonsten rostest du dahinne und merkst nicht, wie die vergilbten Plastikteile an dir doch nur wertlos waren.

Isgüzarligi sevmem.. Soruyu yönettigim sahis ise omurgaliysa kesinlikle cevap verecektir.

Gelecekte size sorulmayan soruya, sadece yalakalik olsun diye, cevap vermemenizi beklerim.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 23:10 Uhr.