Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Gesellschaft & Soziales (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=398)
-   -   Neden mutsuzsun biliyor musun? (http://localhost/forum/showthread.php?t=14207)

Caka_Bey 11.04.2018 16:59

Neden mutsuzsun biliyor musun?

Neden yorgunsun, biliyor musun?
Hayır diyemediğin için.
Neden üzgünsün biliyor musun?
Evet diyemediğin için.
Kendin olamadığın için.

Şimdi artık,
Gerektiğinde kendin için Hayır de, yorulma.
Gerektiğinde kendin için Evet de, üzülme.
Cesur ol, kendin ol, mutlu ol.

#Selahattinyaylamaz

Alintidir

DieWahrheit 13.04.2018 10:45

Zitat:

Zitat von Caka_Bey (Beitrag 2126624)
Neden yorgunsun, biliyor musun?
Hayır diyemediğin için.
Neden üzgünsün biliyor musun?
Evet diyemediğin için.
Kendin olamadığın için.

Şimdi artık,
Gerektiğinde kendin için Hayır de, yorulma.
Gerektiğinde kendin için Evet de, üzülme.
Cesur ol, kendin ol, mutlu ol.

#Selahattinyaylamaz

Alintidir

türk bayanlari genelde yetersiz ve doyurucu olmayan sex'ten dolayi mutsuz olurlar.

cok sükür vatan millet adina bu konuda hizmete kosan Toni'lerimiz var.

Caka_Bey 13.04.2018 11:10

Zitat:

Zitat von DieWahrheit (Beitrag 2126633)
türk bayanlari genelde yetersiz ve doyurucu olmayan sex'ten dolayi mutsuz olurlar.

cok sükür vatan millet adina bu konuda hizmete kosan Toni'lerimiz var.

Sana Selam veren kadinlar ve Sen bu tür konulardan uzak dursaniz? Asil kadinlar senin gibilere bakmaz, Asil olmayan kadinlarla da bizim isimiz olmaz. seninle haftalik beraber olanlari seyrangah kiskansin diye burdan mesaj yolluyorsan bil ki o tür kadinlar cok gördüm, cok güzel olanlarini da gördüm ama onlara acimami saglamaktan öteye gidemediler. neyini kiskanacaz, 20,30 erkekle eskittikleri vücutlarini mi, geleni geceni öpen eskimis püskümüs dudaklarini mi? asktan anlamayan, sahte bakislar atan gözlerini mi? seyrangah kardesimde asla bu tür kadinlarla senin iliskini kiskanmaz. bu yüzden, bu ise yaramayan mesajlarini dürüst konulara dahil etme.

DieWahrheit 13.04.2018 22:38

Zitat:

Zitat von Caka_Bey (Beitrag 2126635)
Sana Selam veren kadinlar ve Sen bu tür konulardan uzak dursaniz? Asil kadinlar senin gibilere bakmaz, Asil olmayan kadinlarla da bizim isimiz olmaz. seninle haftalik beraber olanlari seyrangah kiskansin diye burdan mesaj yolluyorsan bil ki o tür kadinlar cok gördüm, cok güzel olanlarini da gördüm ama onlara acimami saglamaktan öteye gidemediler. neyini kiskanacaz, 20,30 erkekle eskittikleri vücutlarini mi, geleni geceni öpen eskimis püskümüs dudaklarini mi? asktan anlamayan, sahte bakislar atan gözlerini mi? seyrangah kardesimde asla bu tür kadinlarla senin iliskini kiskanmaz. bu yüzden, bu ise yaramayan mesajlarini dürüst konulara dahil etme.

cakacuka ben kimseye mesaj yollamiyorum. burada düsündüklerimi paylasiyorum. ama cogul konustuguna göre bende cogul cevap vereyim. demek yaraniz varki gocunuyorsunuz.

emin ol bu hakaret ettigin kadinlardan biri ile beraber olacaksiniz ve haberiniz bile olmayacak. siz öküz gibi trene bakarken biz bakire birakmiyoruz piyasada :D

Caka_Bey 13.04.2018 23:42

Zitat:

Zitat von DieWahrheit (Beitrag 2126637)
cakacuka ben kimseye mesaj yollamiyorum. burada düsündüklerimi paylasiyorum. ama cogul konustuguna göre bende cogul cevap vereyim. demek yaraniz varki gocunuyorsunuz.

emin ol bu hakaret ettigin kadinlardan biri ile beraber olacaksiniz ve haberiniz bile olmayacak. siz öküz gibi trene bakarken biz bakire birakmiyoruz piyasada :D

hastir ordan, sen ancak Keci'ye, Koyun'a tecavüz haberlerinde yer alirsin....kadin birakmiyormus piyasada. kadin resimlerine mi saldiriyorsun yoksa? : )

DieWahrheit 14.04.2018 00:43

Zitat:

Zitat von Caka_Bey (Beitrag 2126639)
hastir ordan, sen ancak Keci'ye, Koyun'a tecavüz haberlerinde yer alirsin....kadin birakmiyormus piyasada. kadin resimlerine mi saldiriyorsun yoksa? : )

afsar karilari gibi cevap vermissin.

bir gün sende tadacaksin, büyük Toni Bey'in kullandigini koynunda bulacaksin.

Caka_Bey 14.04.2018 01:09

Zitat:

Zitat von DieWahrheit (Beitrag 2126640)
afsar karilari gibi cevap vermissin.

bir gün sende tadacaksin, büyük Toni Bey'in kullandigini koynunda bulacaksin.

ben kecilere ilgi beslemiyorum.

DieWahrheit 14.04.2018 11:36

Zitat:

Zitat von Caka_Bey (Beitrag 2126641)
ben kecilere ilgi beslemiyorum.

büyük konusuyorsun. bir gün beni hatirlayacak, büyük Toni yine hakli cikti diyeceksin.

Caka_Bey 14.04.2018 12:08

Zitat:

Zitat von DieWahrheit (Beitrag 2126646)
büyük konusuyorsun. bir gün beni hatirlayacak, büyük Toni yine hakli cikti diyeceksin.

Sen git keci, koyun, kadin resimleriyle ilgilen bizi merak etme. biz kimi hak kim batil biliriz. batil'i hakli görmemeyide biliriz.

DieWahrheit 14.04.2018 12:33

Zitat:

Zitat von Caka_Bey (Beitrag 2126652)
Sen git keci, koyun, kadin resimleriyle ilgilen bizi merak etme. biz kimi hak kim batil biliriz. batil'i hakli görmemeyide biliriz.

cogul konusuyorsun? kim bu 'BIZ' dediklerin.

ben yolumda adim adim ilerliyorum. ben ilerledikce siz geriliyorsunuz. bunu aklinizdan cikarmayin.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 22:29 Uhr.