Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Boşa Kürek Çekmek; (http://localhost/forum/showthread.php?t=14142)

18.01.2018 17:20

Boşa Kürek Çekmek;

Anlaşılan,birileri hala boşa kürek çekmeye devam ediyor.Baksanıza;yaratılan onca çatışma,onca oyun eskisi gibi tutmuyor...Karpuz yemeye niyetli olanlara düşen kabak,bir kere yenir,sonra buda kabak tadı vermeye başladı denir.Kelek ve kel arasındaki sunni düelle ne hikmetse yazıcıları olmayınca tısss diye ses çıkarıyor....
Bakın bizler ve bunlar sözde aynı katagoriye giriyoruz,bunların insan olduğunu varsayarsak,bunlarla aynı dünyada olmaktan utanç duyuyorum.
Karakter
Onur
Gurur
Ar
Kültür
Gibi toplumsal değerlerin parçalarıyla alakası olmayanlar ile aramızda tek bir ortak nokta yoktur....

18.01.2018 21:45

...

Zitat:

Zitat von __EZEL__ (Beitrag 2124629)
Anlaşılan,birileri hala boşa kürek çekmeye devam ediyor.Baksanıza;yaratılan onca çatışma,onca oyun eskisi gibi tutmuyor...Karpuz yemeye niyetli olanlara düşen kabak,bir kere yenir,sonra buda kabak tadı vermeye başladı denir.Kelek ve kel arasındaki sunni düelle ne hikmetse yazıcıları olmayınca tısss diye ses çıkarıyor....
Bakın bizler ve bunlar sözde aynı katagoriye giriyoruz,bunların insan olduğunu varsayarsak,bunlarla aynı dünyada olmaktan utanç duyuyorum.
Karakter
Onur
Gurur
Ar
Kültür
Gibi toplumsal değerlerin parçalarıyla alakası olmayanlar ile aramızda tek bir ortak nokta yoktur....

Tabiki her zaman olduğu gibi,bir yerde basarsın yaralarına,sesleri başka yerde yükselir.

02.05.2018 20:48

Pardon;

Zitat:

Zitat von __EZEL__ (Beitrag 2124629)
Karakter
Onur
Gurur
Ar
Kültür

Eksik bırakmışım,tek ortak noktamız çatışmadır.Toplumların geleneklerini sürdürenlerle,yozlaşanlar arasında ki çatışma...

11.05.2018 19:06

....

istediğiniz kadar silin yazdıklarımı,bu gerçeği değiştirmeyecek.Burada bu adam gidene kadar hiçbir paylaşımda bulunmuyorum.Herhangi bir paylaşımda bulunan da en az o zat kadar karaktersiz ve ahlaksızdır.Bu yazdıklarımızı silen de aynı şekilde karaktersiz ve ahlaksızdır....

Lara__ 11.05.2018 22:54

Ho$ buldum...))

tatildeydim yeni döndüm, edindigim bilgiler üzere kancikkaya ve saz ekibi fena co$mu$...her zamanki gibi kivirarak fake niklerin arkasina saklanarak, yapabildikleri en iyi sey bu o.c kacak oynamak...

hobbit , ben ve banuyu tehdit etmi$, resimlerimizi buraya yüklemekle...

kansiz ,ciyeri be$ kuru$ etmeyen insan mü$vetesi , yüklemezsen adam deyilsin....peki ben bunu senin yanina birakirmiyim?pe$ini birakirmiyim senin? yanina kar kalir mi???hadi senide gec ailenin yanina birakirmiyim?????? pe$ini birakirmiyim???? ne zamana kadar abinin arkasina saklanican hobbit?

beni orata getirtmeyin , gelirsem ta$ üstünde ta$ koymam..

Lara__ 11.05.2018 23:46

Zitat:

Zitat von analyse_ (Beitrag 2127749)
heeeyt be seni kim tuta bilir, iyice samaroglanina döndü bu keloglan zaten, birde sen vur :D

Ho$buldum Nurum,

bütün arkada$larim, tanidigim herkes tatilde...ne hikmetse, bizim makina mühendisiyle, bilgisayar mühendisi burada mesayiyi bitiremiyorlar..

vuruyumda Nurum , kendinden gücsüz birine vurarak güc gösterisinde bulunursan ,bu senin senin ne kadar gücsüz oldugunu gösterir ...vurucam tabi, ama forumda deyil..gercek hayatta, kancik takimi kacak oynamiyi seviyor...fake niklerin arkasina saklanarak güc gösterisi yapiyorlar...bunlar nasil aynaya baktiginda kendi yüzlerinden tiksinmiyor anlamiyorum....burada herkesin nicki beli..kancik ve saz ekibinin disinda...

Lara__ 11.05.2018 23:53

Zitat:

Zitat von __BIRESKIYA (Beitrag 2127741)
istediğiniz kadar silin yazdıklarımı,bu gerçeği değiştirmeyecek.Burada bu adam gidene kadar hiçbir paylaşımda bulunmuyorum.Herhangi bir paylaşımda bulunan da en az o zat kadar karaktersiz ve ahlaksızdır.Bu yazdıklarımızı silen de aynı şekilde karaktersiz ve ahlaksızdır....

_BirE$kiya diye yazilir ADAM diye okunur

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 22:24 Uhr.