Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Lifestyle (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=391)
-   -   Cocugunuz Gay yada Lezbiyen olsa... (http://localhost/forum/showthread.php?t=8296)

aligaycan 04.08.2011 00:36

Cocugunuz Gay yada Lezbiyen olsa...

Cocugunuz Gay veya Lezbiyen olsa ne yaparsiniz?

Bilindigi gibi türkiye deki transexüel Bülent Ersoy ve rahmetli Zeki Müren bastaci ediliyor. Herkez onlari büyük bir sevgiyle saygiyla kucakliyor.

Ama kimse cocugunun onlar gibi olmasini istemiyor. Bu cifte standarti biz cözemedik.

Peki ya sizin cocugunuz yani oglunuz GAY ve kizini LEZBIYEN olursa ne yaparsiniz?

Türkiye de kabul görmiyen escinsellik Avrupada yasayan Türklerimiz icinde aynen gecerlimi yoksa olaya daha farkli boyutlardami bakiyoruz.

Kisilerin cinselligini degilde beyin yapisinami önem veriyoruz yoksa hala bel asagisinimi düsünüyoruz?

Yorumlarinizi lütfen icinizden geldigi gibi yaziniz...

06.08.2011 01:57

Shock shock shock

Bogazlayip dereye atarim. :D

Hahah Allah vermesin. Verirse de o benim evladimdir, bagrima basarim herseye ragmen.:p

Bu konuda tüyler ürpertici bir film var, tavsiye ederim. Richtig krasse Lebensumstände. :(

http://www.youtube.com/watch?v=MYyJM...eature=related

07.08.2011 09:59

Genelde insanlarin siyasi, dini ve cinsel tercihleri beni ilgilendirmez diyorum... pardon diyorDUM. Ama is KENDI cocuguma gelince bir kere daha düsünmem gerekiyor.

....

Belki ilerde nine olamama beni üzebilir ama yinede her seye ragmen cocugumun mutlu oldugu sekilde yasamasini iarzularim. Lakin Almanya da olsun Türk toplumunda olsun hayatinin daha da zorlasacagina eminim, ister istermez ayrimcilik, kücümseme ve rencide eden veya yaralayan sözler ile karsi karsiya gelecekler. Bunu da hic bir anne baba evlatlari icin istemez!

Böyle bir olasalikta ya homosexuelligini gizli yasamak zorunda kalacak veya toplumun iki yüzlülügüne boyun egip kendi duygularini bastiririp uyum saglamaya calisacak. Öyle veya böyle hayatin cinsel tercihlerini ayni cinsten secen cocuklar (insanlar) icin daha da zor olacagi kesin ve garantilidir.

Yukarida da yazdigim gibi siyasi, dini ve cinsel tercihleri ne olursa olsun onu acik ve gururlu yasamalarini ögrettigimi umuyorum. Insanlarin bu tür tercihleri özeldir ve kimseyi ilgilendirmez. Beni dahi anne olarak ilgilendirmez! Üzülmezmiyim? Tabiki üzülürüm o bambaska bir konu - gerci neden üzülürüm onuda ileride derin derin düsünmem gerek!

Ama ne yaparsa yapsin o benim cocugumdur ve ben onu seviyorum.

benekalice 07.08.2011 16:59

Ayni sekilde düsünyorum

Daha önceki yazarlar gibi her insan milleti böyle anlayisli olsa, dünya daha güzel olurdu.

Ayni sekilde bende düsünüyorum. Escinsel olmalari beni üzerdi ama sonucta mutlu olmalari benim icin en önemlisi olurdu.

Insallah tabiki kendilerine karsi cinsten es secerler ve ben de nine olma keyfine ererim bir gün. Onlari herseyden cok seviyorum cünki. Simdilik zaten daha cok kücükler...

_____

Zitat:

Zitat von Yetismeister (Beitrag 2033101)
Bogazlayip dereye atarim. :D

Hahah Allah vermesin. Verirse de o benim evladimdir, bagrima basarim herseye ragmen.:p

Bu konuda tüyler ürpertici bir film var, tavsiye ederim. Richtig krasse Lebensumstände. :(

http://www.youtube.com/watch?v=MYyJM...eature=related

aligaycan 10.08.2011 01:04

Hep öyle derler, bagrimiza basariz derler ama buradaki gay-ve lezbiyenlerinde bir ana cocugu oldugunu unutur ve durmadan küfür ederler, asaglarlar, bagirirlar cagirirlar ve hatta buradan kovalarlar bilene. Niye böyle iki yüzlü bir milletiz anlamadik.

10.08.2011 18:23

Allah basa vermesin derim....ich wär auch traurig,zumal dann das Kind

von der Gesellschaft automatisch ausgeschlossen würde.

...fakat buna ragmen tabiki insan kendi evladini dislayamaz, dislamamali

bu arada küfür edenler, assagilayanlar, hatta siddet uygulayanlar,

ne malum bir gün basiniza gelmeyeceginden?? Evlatlariniz, onlar olmasa bile torunlariniz

ile sinanabilirsiniz!

LongSilver 11.08.2011 17:43

Zitat:

Zitat von meyse (Beitrag 2033161)
Allah basa vermesin derim....ich wär auch traurig,zumal dann das Kind

von der Gesellschaft automatisch ausgeschlossen würde.

...fakat buna ragmen tabiki insan kendi evladini dislayamaz, dislamamali

bu arada küfür edenler, assagilayanlar, hatta siddet uygulayanlar,

ne malum bir gün basiniza gelmeyeceginden?? Evlatlariniz, onlar olmasa bile torunlariniz

ile sinanabilirsiniz!

Cok dogru konustun Meyse, sana katiliyorum. Hic kimse olmazini istemez ama cocuklar gay ve lezbien olursa yapilcak birsey yoktur.
Viele Denke die nocht mit Brettern vor den Kopf durchs leben gehen, das schwul sein eine Krankheit ist, siehe auch unsere türk. Erziehungsministerin, Alter schützt vor Torheit nicht!! Sie nannte die Schwulen auch krank, danke ihr klugen Konservativen. Wenn es nach denen ginge wären wir alle mit Burkas und Salvar + Fes unterwegs. Aber Gott sei Dank gibt es Intelligente Menschen die für ihre Rechte eintreten und nicht soweit kommen läßt.
Zurück zum Thema wie ich schon sagte es ist keine Krankheit sondern die Kinder werden mit ihren Veranlagungen geboren, sie sind entweder Hetrosexuelle oder Homosexuelle oder auch Bisexuell. Also die Gene spielen eine entscheidende Rolle und nicht wie und und in welchen Kulturkreis die Kinder aufwachsen!!

Eudaimonie 12.08.2011 00:02

Escinsellik gercekten normal mi?

Yazilanlari okudum ve aklima takilan bir kac seyi de ben paylasayim dedim bu konuda,

1- "Cocugum escinsel olsa beni üzerdi, ancak destek olurum-kabullenirim..." diyen arkadaslara; Madem escinselligi heterosexuellik gibi "Normal" görüyorsunuz neden üzülüyorsunuz ki.?

Hem cinsel tercihini acikladiginda (Kabullenseler de) üzülecek ebevenlere hangi cocuk escinsel oldugunu söyler ki!

3- Escinsellik gercekten Normal mi? Ya da gerçekten doğuştan gelen bir durum mudur ?
Yaradilis ve dini inanci bosversek dahi, Dogaya ve doga kanunlarina ters bir sey sezmiyor musunuz?

Öyle ya bazi insanlarda gercekten "Üreme icgüdüsü" yoksa, cocugunu Cami avlusuna birakan anne icin de -"Annelik icgüdüsü" yokmus!- deyip normal mi karsilamamiz lazim?

Hangi canli türünde "Ücüncü tür" var da insanlarda "Dördüncü tür" ü (Yani bisexuellik) normal karsiliyoruz?

4- Sevgili Asexuel arkadaslar, siz bu temada nereye "Koyulacaksiniz" bilemiyorum, buna da siz karar verin :)

13.08.2011 01:55

Zitat:

Zitat von Eudaimonie (Beitrag 2033181)
Yazilanlari okudum ve aklima takilan bir kac seyi de ben paylasayim dedim bu konuda,

bende okudum, benimde aklima takilan bir kac sey oldu, bende paylasayim dedim!

Zitat:

1- "Cocugum escinsel olsa beni üzerdi, ancak destek olurum-kabullenirim..." diyen arkadaslara; Madem escinselligi heterosexuellik gibi "Normal" görüyorsunuz neden üzülüyorsunuz ki.?

"Normal" görmedikleri icin üzülebilirlermi acaba?:rolleyes: escinsel olmayan bir insan icin cok zordur escinselligi anlamak, ama önlemeye, yasaklamaya veya dislamaya hakkin yoktur! zaten degistiremedigin icinde kabullenmelisin, cünkü evladin! ne yapabilirsinki? haciya hocayami götüreceksin? yoksa bir piskologami? döverekmi akklillandiracaksin veya evlatliktan red ederekmi? her insan istedigi gibi yasama hakkina sahiptir, baska insanlara zarar vermedigi sürece, dimi yani?

Zitat:

Hem cinsel tercihini acikladiginda (Kabullenseler de) üzülecek ebevenlere hangi cocuk escinsel oldugunu söyler ki!

kolay degil, her anne baba isterki evlatlari kendilerine her konuda güvenebilsin, tabiki bu güvenceyi saglamak anne ve babalarin vazifesi olduguna inaniyorum!

Zitat:

3- Escinsellik gercekten Normal mi? Ya da gerçekten doğuştan gelen bir durum mudur ?
Yaradilis ve dini inanci bosversek dahi, Dogaya ve doga kanunlarina ters bir sey sezmiyor musunuz?

escinsel olan icin ondan normali yoktur! biz insanlar zaten doga ve doga kanunlarin cok disina atilmisiz, escinsellik iclerinde yine en zararsizi! senin bu fikirlerin bence daha tehlikeli, sen bence kendinden kork! :D

Zitat:

Öyle ya bazi insanlarda gercekten "Üreme icgüdüsü" yoksa, cocugunu Cami avlusuna birakan anne icin de -"Annelik icgüdüsü" yokmus!- deyip normal mi karsilamamiz lazim?

kiyaslayamazsin! bu konuda söylenecek cok var, ama yorgunum insanlara laf anlatmaktan...

Zitat:

Hangi canli türünde "Ücüncü tür" var da insanlarda "Dördüncü tür" ü (Yani bisexuellik) normal karsiliyoruz?

Cok var, bilgi edin!

Zitat:

4- Sevgili Asexuel arkadaslar, siz bu temada nereye "Koyulacaksiniz" bilemiyorum, buna da siz karar verin :)

senin nereye koyuldugun ortada! daha neler normal degil senin icin? bence escinsel insanlari yakalim, mini etek giyenleride, sacini acanlari zaten, senin düsüncelerine uymayanlari ve senin gibi hissetmeyenleri taslayarak...nur noch ein satz...bei allem respekt...scheiße auf höchstem niveau bleibt scheiße, nur mit dem unterschied, dass sie gefährlicher ist!!! naja, dann wollen wir alle mal hoffen, dass deine kinder hetero werden! :)

aligaycan 15.08.2011 16:02

cocugu escinsel olan hic bir anne veya baba ile...

Cocugu escinsel olan hic bir anne veya baba ile konusan oldumu aranizda? kim görüstü böyle bir anne veya babayla ve o kisiyle bu konu hakkinda konustu? Icinizde birisi varsa lütfen burada yasadiklarini aktarsin cok önemli tüm digerleri icin. Illede Bülent Ersoy un annesiyle veya diger ünlü escinsellerin anneleriyle olan reportajlarimi izleyerek yetiniyorsunuz?

Hijazkar 16.08.2011 22:29

...

Allah yardimcilari olsun !

aligaycan 17.08.2011 00:06

Bana gelen küfür dolu bir mesaji sizlerle paylasiyorum...

Kimden:
ruhmemoo
[ Bloku kaldır ]

Konu:
Xxxx

Tarih:
dün, 16:40
Senin babanda ibnemi
Serefsiz siktir git burdan
Baban sana yakisir, git babanin yanina
Piccccccc

17.08.2011 17:14

Zitat:

Zitat von Anarcho (Beitrag 2033196)
bende okudum, benimde aklima takilan bir kac sey oldu, bende paylasayim dedim!

"Normal" görmedikleri icin üzülebilirlermi acaba?:rolleyes: escinsel olmayan bir insan icin cok zordur escinselligi anlamak, ama önlemeye, yasaklamaya veya dislamaya hakkin yoktur! zaten degistiremedigin icinde kabullenmelisin, cünkü evladin! ne yapabilirsinki? haciya hocayami götüreceksin? yoksa bir piskologami? döverekmi akklillandiracaksin veya evlatliktan red ederekmi? her insan istedigi gibi yasama hakkina sahiptir, baska insanlara zarar vermedigi sürece, dimi yani?

kolay degil, her anne baba isterki evlatlari kendilerine her konuda güvenebilsin, tabiki bu güvenceyi saglamak anne ve babalarin vazivesi olduguna inaniyorum!

escinsel olan icin ondan normali yoktur! biz insanlar zaten doga ve doga kanunlarin cok disina atilmisiz, escinsellik iclerinde yine en zararsizi! senin bu fikirlerin bence daha tehlikeli, sen bence kendinden kork! :D

kiyaslayamazsin! bu konuda söylenecek cok var, ama yorgunum insanlara laf anlatmaktan...

Cok var, bilgi edin!

senin nereye koyuldugun ortada! daha neler normal degil senin icin? bence escinsel insanlari yakalim, mini etek giyenleride, sacini acanlari zaten, senin düsüncelerine uymayanlari ve senin gibi hissetmeyenleri taslayarak...nur noch ein satz...bei allem respekt...scheiße auf höchstem niveau bleibt scheiße, nur mit dem unterschied, dass sie gefährlicher ist!!! naja, dann wollen wir alle mal hoffen, dass deine kinder hetero werden! :)

*Gefällt mir* :)

17.08.2011 21:32

Zitat:

Zitat von tatlibela1979 (Beitrag 2033229)
*Gefällt mir* :)

Danke! Du mir auch, aber das weisst du ja schon! :)

19.08.2011 12:16

Zitat:

Zitat von Anarcho (Beitrag 2033231)
Danke! Du mir auch, aber das weisst du ja schon! :)

Und Du weisst, dass dies auf Gegenseitigkeit beruht :)

Sooo nun aber zurück zum Thema, sonst gibt es Ärger...

Hmm da ich sowohl Schwule als auch Lesben in meinem Freundeskreis habe bin ich wahrscheinlich zu pro-homo... Jedem das Seine, solange sie glücklich sind und keinem wehtun...

:D

19.08.2011 17:12

Zitat:

Zitat von tatlibela1979 (Beitrag 2033247)
Und Du weisst, dass dies auf Gegenseitigkeit beruht :)

Sooo nun aber zurück zum Thema, sonst gibt es Ärger...

Hmm da ich sowohl Schwule als auch Lesben in meinem Freundeskreis habe bin ich wahrscheinlich zu pro-homo... Jedem das Seine, solange sie glücklich sind und keinem wehtun...

:D

Ja genau, wie so alles Andere im Leben sich auch auf Gegenseitigkeit beruht! Deswegen sollten die Menschen sich ganz genau im Klaren sein mit was für einer Absicht/Vorhaben sie sich auf den Weg machen wollen! :)

Ich bin nicht pro- oder contra homo, sondern eher contra contra-homos und pro Lebensglück! Hmm, das waren mir jetzt aber zu viele pros und contras,...sach maa, war das jetzt etwa ein "outing" von dir?:D

19.08.2011 17:16

Zitat:

Zitat von Anarcho (Beitrag 2033254)
Ja genau, wie so alles Andere im Leben sich auch auf Gegenseitigkeit beruht! Deswegen sollten die Menschen sich ganz genau im Klaren sein mit was für einer Absicht/Vorhaben sie sich auf den Weg machen wollen! :)

Ich bin nicht pro- oder contra homo, sondern eher contra contra-homos und pro Lebensglück! Hmm, das waren mir jetzt aber zu viele pros und contras,...sach maa, war das jetzt etwa ein "outing" von dir?:D

Hehe jep, das hört sich doch viel besser an... Ich bin auch contra contra-Homos und pro Lebensglück... Hmm was hältst Du davon eine Verein zu gründen? :D

"outing"? Hehe neee, ich habe es ausprobiert und kann sagen, dass ich absolut Hetero bin.. Was ist mit Dir? Kannst Du dies auch zu 100% von Dir behaupten? :)))

21.08.2011 15:49

Zitat:

Zitat von tatlibela1979 (Beitrag 2033255)
Hehe jep, das hört sich doch viel besser an... Ich bin auch contra contra-Homos und pro Lebensglück... Hmm was hältst Du davon eine Verein zu gründen? :D

"outing"? Hehe neee, ich habe es ausprobiert und kann sagen, dass ich absolut Hetero bin.. Was ist mit Dir? Kannst Du dies auch zu 100% von Dir behaupten? :)))

Es soll Menschen geben, die eine gewisse Unsicherheit diesbezüglich erst ablegen können, wenn sie ein Vergleich haben! Es soll aber auch Menschen geben, die halt diesen Vergleich zu keinem Zeitpunkt brauchen! Diese Menschen fühlen sich von Anfang an so, wie du dich jetzt eben nach der Erfahrung fühlst, nämlich sicher! Genauso wie es für mich schwierig ist, diese damalige Unsicherheit von dir nachzuvollziehen, mag es für dich schwierig sein, diese ursprüngliche Sicherheit von mir nachzuvollziehen! In der Hinsicht war ich schon immer zu 100% "lesbisch"! Ich liebe die Frauen, ich habe sie schon immer geliebt und ich werde sie bis in alle Ewigkeiten lieben :)

aligaycan 21.08.2011 17:32

Kocasıydı 2 Ay Sonra Karısı Oldu

Kocanız evlendikten sonra "Bundan sonra hayatımı kadın olarak sürdürmek istiyorum" dese ne yapardınız? İşte ABD'li Diane Daniel'in zor kararı.
ABD’de Kuzey Carolina’da yaşayan Diane Daniel, kocası Wessel’le 2003’ün Sevgililer Günü’nde tanıştı. İkili bir yıl beraberliğin ardından 2004’te nikâh masasına oturdu. Ancak mutlulukları sadece iki ay sürdü. Wessel 2 ay sonra karısının karşısına dikilip “Bundan sonra yaşamımı kadın olarak sürdürmek istiyorum” dedi. Diane önce her gün ağladı. Sonra birlikte terapiye gitmeye başladılar. Ancak kocası kararından vazgeçmedi. Diane bir süre “Kocamı kadın olarak da sevebilir miyim” sorusuna yanıt aradı. Yanıtı “Evet”ti.

YAŞADIKLARI KİTAP OLDU

Diane kadın gibi giyinen, cinsiyet değiştirme ameliyatı için hazırlanan ve Lina adını alan kocasıyla yaşamaya devam ediyor. Yaşadıklarını “Elveda Kocacığım Merhaba Karıcığım” adlı bir kitapta anlatan Diane “1.85 boyunda kalın sesli, kadınsılaşmaya çalışan bir partnerle yaşamaya alışmak gerçekten çok zor” dedi.

21.08.2011 17:59

Kusuruma bakma ama escinsellik hastaliktir.

Aligaycan kusuruma bakma, ama escinsellik psikolojik bir bir hastaliktir. Bu hastaligin ne genetik ne biyolojik ve ne sosyolojik bir sebebi vardir.
Böyle hasta insanlara aciyorum ve onlari topluma kazanmak icin her türlü yardimi yardimi ediyorum.

Senin ne kadar yalnizlik cektigini sen bilirsin. Ne kadar bunalimlardan gectigini önce Allah sonra sen bilirsin. Allah deyince. Senin inancin var mi? Yoksa ateistmisin?

Bak asagida bir link birakiyorum sana, yardimci olacagindan eminim

http://www.erziehungstrends.de/node/164

21.08.2011 21:58

Zitat:

Zitat von Anarcho (Beitrag 2033275)
Es soll Menschen geben, die eine gewisse Unsicherheit diesbezüglich erst ablegen können, wenn sie ein Vergleich haben! Es soll aber auch Menschen geben, die halt diesen Vergleich zu keinem Zeitpunkt brauchen! Diese Menschen fühlen sich von Anfang an so, wie du dich jetzt eben nach der Erfahrung fühlst, nämlich sicher! Genauso wie es für mich schwierig ist, diese damalige Unsicherheit von dir nachzuvollziehen, mag es für dich schwierig sein, diese ursprüngliche Sicherheit von mir nachzuvollziehen! In der Hinsicht war ich schon immer zu 100% "lesbisch"! Ich liebe die Frauen, ich habe sie schon immer geliebt und ich werde sie bis in alle Ewigkeit lieben :)

Wer hat von Unsicherheit meinerseits gesprochen? :)

Hehe na denn freue ich mich mal für Dich und Deine "lesbische" Einstellung und wünsche Dir weiterhin viele viele viele oder doch nur eine Frau, die Du bis in alle Ewigkeiten lieben kannst/darfst :)

21.08.2011 22:49

Keep cook greensmile

Zitat:

Zitat von GreenSmile (Beitrag 2033284)
Weisst du wer Horst Hennert ist? Weisst du eigentlich welcher Mensch hinter deinem so sehr wissenschaftlichem Link steckt? Du bist doch Moslem, oder?
Anscheinend kein guter:D
Recherchiere mal vernünftig bevor du wieder so eine Scheiße von dir gibst! Vollpfosten!
http://www.foerdergemeinschaft-schul...s/home_01.html

Ja ich bin ein Moslem. Aber keiner von der Dir bekannten Sorte. Zweitens ich würde diese Haltung auch dann einnehmen, wenn ich auch kein Moslem wäre. Erstens mit Beleidigungen kommst Du bei mir nicht weiter. Zweitens kannst du damit auch nicht Deine inhaltliche Abweichung vom Thema kachieren. 3. Ich habe nichts gegen Schwule, ausser Mitleid. Es gibt 2 Wege die die Schwulen einschlagen können. Sich einer pschychologischnen Untersuchung begeben oder krankk-fröhlich eine gute Mine zum bösen Spiel machen..

22.08.2011 00:46

Zitat:

Zitat von tatlibela1979 (Beitrag 2033286)
Wer hat von Unsicherheit meinerseits gesprochen? :)

Hehe na denn freue ich mich mal für Dich und Deine "lesbische" Einstellung und wünsche Dir weiterhin viele viele viele oder doch nur eine Frau, die Du bis in alle Ewigkeiten lieben kannst/darfst :)

Danke, danke! :)

Ich habe angenommen, dass du vielleicht eine gewisse Unsicherheit verspürt hast und deswegen mal "ausprobieren" wolltest!

22.08.2011 01:11

Zitat:

Zitat von Anarcho (Beitrag 2033297)
Danke, danke! :)

Ich habe angenommen, dass du vielleicht eine gewisse Unsicherheit verspürt hast und deswegen mal "ausprobieren" wolltest!

Bitte bitte, immer wieder gern :)

Neee, hatte viel mehr mit Interesse als mit Unsicherheit zu tun :)

22.08.2011 01:33

Zitat:

Zitat von tatlibela1979 (Beitrag 2033300)
Bitte bitte, immer wieder gern :)

Neee, hatte viel mehr mit Interesse als mit Unsicherheit zu tun :)

Interesse? Und wie wurde dein Interesse geweckt? Wenns dir zu persönlich wird, dann mails mir einfach;)

22.08.2011 11:03

Zitat:

Zitat von Anarcho (Beitrag 2033303)
Interesse? Und wie wurde dein Interesse geweckt? Wenns dir zu persönlich wird, dann mails mir einfach;)

Tja, wie wird das Interesse von euch Männern an einer Frau oder andersrum geweckt :)

22.08.2011 12:44

Zitat:

Zitat von tatlibela1979 (Beitrag 2033304)
Tja, wie wird das Interesse von euch Männern an einer Frau oder andersrum geweckt :)

Also, ich beschreib mal wie es bei mir ist:

Ich unterscheide dabei zwischen den Bekanntschaften im realen Leben und hier im Virtuellen!
Wenn ich eine Frau kennenlerne ist es die Kombination aus dem Optischen und dem Geiste. Hier im Internet natürlich nur das Geistige! Ich bin mir aber nicht sicher ob man das einfach so vergleichen kann. Mein bester Kumpel hat alles was mein Geist braucht, aber trotzdem habe ich nie den Gedanken bekommen mit ihm mal Zärtlichkeiten auszutauschen!:D

22.08.2011 14:40

Zitat:

Zitat von GreenSmile (Beitrag 2033301)
Keine Sorge, mir sind alle Sorten bekannt! Wie unbewusst willst du eigentlich sein? Deine Entscheidung! Überleg doch mal! Natürlich erzählen die Christen und auch die Moslem, dass die Homosexualität eine Krankheit sei! Natürlich würden die Psychologen daran auch verdienen, wenn einige auch behaupten dass dies eine Krankheit darstellt. Komischerweise sind fast alle Psychologen/Wissenschaftler, die in diesem Bericht erwähnt werden christlich bzw. puritanisch sozialisiert.
Fakt ist, dass es nicht feststeht was Homosexualität bestimmt und solange bis es feststeht, solltest du auch deine Schnauze halten! Wie würdest du reagieren, wenn man plötzlich die Moslem als krank bezeichnen würde, was ja so langsam aber sicher als Gedankengut, in den Köpfen der christlich-abendländischen Bevölkerung sich etabliert! :eek:

Diese jetzigen Moslems haben mit dem Geist des Kur'ans nichts gemein. Es gibt drei grosse Kategorien an Moslems. Einmal die Mehrheit, das sind die Sunniten, die sich an Praktiken und Lehren der Ommajaden (Emeviler) halten. Diese stellen zwar die nummerische Mehrheit, aber sonst stellen sich auch gar nichts dar. Dann gibt es die Schiiten bzw. Aleviten, diese Gruppierung stellt ca. etwas über 10 Prozent der weltweiten Moslems dar. Sie sind bekannt für ihre Leidensfähigkeit und Kämpferherz, dass sie glauben von Ehl-i Beyt, insbesondere aber von Imam Ali und seinem Sohn und dem Enkelsohn des Propheten Muhammets, dem späteren legenderen Märtyrer des Islams, Imam Hüseyin zu haben. Doch nüchtern betrachtet stellen sie auch eine Abweichung von der kur'anischen Lehre dar. Dann gibt es die dritte Gruppe an Moslems die sich als Kur'an-Müninleri (Kur'an-Gläubige) bezeichnen. Zwar ist die Gruppierung die kleinste, da ihre Anhängerschaft nicht mehr als mehrere Millionen überschreitet, doch von ihr gehen die meisten Impulse in Richtung islamische Welt und den übrigen Hemnisphären aus. Ich gehöre der letzteren an.
www.allah.gen.tr Wenn Du mehr darüber wissen möchtest
Die letzten wissenschaftlichen Schlüsse zeugen davon, dass die Homosexualität nicht im menschlichen DNA angelegt ist. Die Ente wurde von homosexuellen Wissenschschaftlern in den 70'er Jahren wo die Wissenschaft eine Art Ersatzreligion dargestellt hatte in die Welt gestreut. Die Homosexualität ist auf die Einfachheit runtergebebrochen nichts anderes als eine Form von Persönlichkeits- und Verhaltensstörung.
Ach noch etwas der erste Schluch aus dem Kelch der Wissenschaft führt zum Atheismus und der letzte zu Gott! Und eben letzterer lehnt Homosexualität bzw. Sodomie in jeglicher Form ab! Na was solls. Ach die Frage war was ich machen würde wenn mein Sohn schwul wäre? Ich würde ihm mit dem Zülfikar zuerst den Kopf und dann seine anderen zweckentfremdeten Körperteile in Stücke schneiden. Aber das ist eine hypothetische Antwort auf eine hypothetische Frage. Wahre Männer kriegen wahre mannhafte Söhne und keine schwulen Hampelmänner! :D

aligaycan 24.08.2011 15:08

ya bütün dünya bu escinselligin bir hastalik olmadigini kabul ediyorda sen mi su bakan kadin gibi bir hastalik olarak görüyorsun, Nerde yasiyorsun sen kuzum?

25.08.2011 18:33

Zitat:

Zitat von niksiznick (Beitrag 2033279)
Aligaycan kusuruma bakma, ama escinsellik psikolojik bir bir hastaliktir. Bu hastaligin ne genetik ne biyolojik ve ne sosyolojik bir sebebi vardir.
Böyle hasta insanlara aciyorum ve onlari topluma kazanmak icin her türlü yardimi yardimi ediyorum.

Senin ne kadar yalnizlik cektigini sen bilirsin. Ne kadar bunalimlardan gectigini önce Allah sonra sen bilirsin. Allah deyince. Senin inancin var mi? Yoksa ateistmisin?

Bak asagida bir link birakiyorum sana, yardimci olacagindan eminim

http://www.erziehungstrends.de/node/164

biz türkler baska insanlara neden bukadar cok karisiyoruz? ya oglum sana ne ki??? herkez istedigi gibi lesbien olsun gay olsun. herkez hayatini kendine yasiyor. allah allah. asil hasta olan sensin.

25.08.2011 19:33

Zitat:

Zitat von Der_Levantiner (Beitrag 2033362)
Anlasilan yanlis anlasma söz konusu olsa gerek. Burasi ne? Sen bilmiyorsan ben söyleyim bir forum. Forumlarda ne yapilir? Yine mi bilmedin? Olsun ben söyleyim o zaman; fikir alisverisi! Sorulan bir soruya icimden geldigi gibi bir cevap vermekle kimin nesine karismis oluyorum? Orasi da mechul. Neyse sana lafin kötüsünü söylemek nasip olmus. Iyisini de söylemek bana düsüyormus o zaman. Varsin düssün.

haklisin. forum oldugu icin bende düsündügümü söyledim. ve bence karismak. oturupta escinsellik yasiyan insanlara acimak bence karismak.

25.08.2011 19:55

Zitat:

Zitat von Der_Levantiner (Beitrag 2033367)
Aligaycan sordu bende nacizane fikirlerimi beyan ettim. Karismak bunun neresinde degil mi ama?dogru sey oldugunu göstermek istedim. Allah insanlari iki farkli cinsten yaratmis! Hadi dini gecelim. Biyolojiden yola cikalim. Insanoglu'nun nesli cok cabuk tükenir eger insanlar hemcinslerine yönelirlerse. Simdi hastalik oldugunu sana ben zor aciklarim. Ancak bir erkek anlar ne demek istedigim simdi. Neyse fazla ayrintilara girmeyim simdilik. Coluk cocuk okur. Ama bir kadinin kadinligi karsinda bir erkek erkekligini hissetmiyorsa iste o zaman bir ruhsal takintidan söz ederim. Diger adi da hastaliktir.. Bu benim görüsüm!

sen insanoglunun tükenicegini düsünüyorsan merak etme. bunu basarmaya hepimizde katiliyoruz. sadece gayler degil. ama o baska konu. sen her hareketinde insanogulari düsünüptemi hareket ediyosun?? umarim hayir. öyle olsa ormanda yasar ve internet baglantin bile olmaz :)...AIDS hastaligi sadece gaylerde cikmiyor. bizlerdede olabilir. o yüzden abicim, bidahakesine preservativ kullanmayi unutma :)

aligaycan 25.08.2011 20:57

Zitat:

Zitat von basFsonuA (Beitrag 2033370)
sen insanoglunun tükenicegini düsünüyorsan merak etme. bunu basarmaya hepimizde katiliyoruz. sadece gayler degil. ama o baska konu. sen her hareketinde insanogulari düsünüptemi hareket ediyosun?? umarim hayir. öyle olsa ormanda yasar ve internet baglantin bile olmaz :)...AIDS hastaligi sadece gaylerde cikmiyor. bizlerdede olabilir. o yüzden abicim, bidahakesine preservativ kullanmayi unutma :)

Günümüzde homosexüelligi "hastalik" olarak görenlerin bence hasta oldugunu düsünüyorum. Nedense bizim insanimiz hic bu konuyu arastirmadan, tartismadan vede neyin ne oldugunu kanitlarla sabitlestirmeden hemen damgayi vuruyor. "HASTA2 diyor. Oysa günümüzde hastalik olarak görülmeyen homosexüelligin tarihcesine bakildiginda dogada var olusunu görüyoruz. Hayvanlar arasinda da cok görülen escinselligi hic kimse dikkate almiyor.

Asagidaki Linke bakiniz ve birazda olsa konu hakkinda bilgi edindikten sonra kisileri "hasta"" katagorisine koyunuz.

http://kozmopolitaydinlar.wordpress....a-escinsellik/

26.08.2011 13:37

Zitat:

Zitat von aligaycan (Beitrag 2033328)
ya bütün dünya bu escinselligin bir hastalik olmadigini kabul ediyorda sen mi su bakan kadin gibi bir hastalik olarak görüyorsun, Nerde yasiyorsun sen kuzum?

bende bütün dünyayim, ama bende bir hastalik olarak görüyorum.

Cooooook eskilerden kaynaklanan ruhsal bir bozukluk.

Ayrica bütün dünya nezamandan beri escinselligin hastalik olmadigni kabul ediyor?? O yüzdenmi dünya capinda escinsellere hala kötü göz ile bakiliyor?
Genetik sandilar, arastirma yaptilar ama hicbir arastirmalari genetik oldugunun kanaatine varamadi :)
Ama hastalik niteligini tasiyabilmesi icin cogu faktörler bulunmaktadir.

Allah escinsel olanlara ve yardim isteyenlere yardim etsin. Bizi ve neslimizide korusun diyorum.

aligaycan 28.08.2011 21:45

Zitat:

Zitat von Der_Levantiner (Beitrag 2033423)
Ali sana cevap vermekte sabirsizlaniyorum ama daha önce de ben sana bazi sorular iletmistim. A diyen insan B demesini de bilmeli. Kendi cesaretinden ürküpte korkma. Sana yardimci olmak istemesem bu kadar oksijen ve nefes tüketmezdim. Onlari kisa ve öz sekilde bir cevapla. Bende cevap yazma moduna geciyim. Sakin korkun olmazsin. Ben sana ve senin gibi kader kurbanlarina ne söylemde, hele hele ne de eylemde hic bir sekilde kirici hatta siddetli davranis olmaz. Insanlar konusarak ve hayvanlarda koklasarak anlasirlarmis. Firsat bu firsattken degerlendir sana uzatilan yardim elini. Now or never :D

ne cagrisi bu simdi durup dururken....

aligaycan 29.08.2011 18:59

Zitat:

Zitat von Der_Levantiner (Beitrag 2033455)
Bak su siralar Vaybee'ye takilma firsattim var. Ancak bayramdan sonra bir müddet Diyarbakir'da kalacagim.
Buranin insanlari güzel. Dogrusu onlarda ayrimciliktan dert yaniyor kendilerini bir nevi dislanmis hissediyorlar. Bir arkdadas bana Ankara'da ev aradigini ve kimse ona Diyarbakir'li oldugu icin ev vermedigini söyledi icim yandi. Yaziklar olsun Ankara'lilar! Yakisiyor mu bu size? Ama bu da ayri bir konu... Dicle Universtesinin bir bayan pröfessör nerdeyse iki saat konu disi bu hadiseleri isledik. O bile bundan sikayetci. Ben önyargisiz kaldim ve dinledim insanlarin sorunlarini. Seni ilgilendirmez ama kizlari da müthis güzel oluyor. Cüneyt Arkin'nin teyzesinin torunu ile sohbet etme firsati buldum. Kizlari da güzel,insanlari da. Diyarbakir muhtesem bir sehir, öyle bizim aklimiz sira tahmin ettigimiz gibi degil valllahi cok güzel is yapmis Osman Baydemir. Yigidi öldür hakkini yeme. Sehir mimarisi Ankara'ya be$ bazar. Inanmayanlar Diyarbakir-Ofis ile Ankara-Kizilay'i kiyaslasinlar. Ben bunlari niye mi anlatiyorum. Bir sakincasi yok ikincisi sana hos görümüm sinirsiz oldugunu kanitlamak icin. Diyarbakir'lilara söz verdim Diyarbakirspor T-shirt'ü ve Dicle Üniverstesi T-shörtü ile haftalik kosularimi yapacagima... Cünkü onlarin haksiz yere yargisiz infaz edilemesine karsiyim. Escinsellerinde haklarini savunurum gerekirse eger. Ama biz orasini asmistik. Sorun sizin hakkiniz degil bu vaka'nin hastalik olup olmadigi tartismasidir.
Belki beni ikna edebilirsin görüslerimin yanlis olduguna dair. Inanmiyorum ya, ama sana az da olsa ihtimal taniyim. :D
Belki baska kendini gizleyipte insan icine cikamayanlara cesaret verirsin. Ya da ben hepinizin suna boylu, bugday tenli dudu dili güzel kizlarla evlenmenize vesile olurum :D
Haydi cik ortaya göster kendini...

Ya lütfen sacmalama, bir insan istemeyerek kalkip kendi cinsiyle iliskiye girebilirmi? sen istemedigin halde bir erkek arkadasinla, yada bir bayan burada bir baska bayanla iliskiye girebilirmi? tabiki giremez, bunu yapabilmesi icin icinden gelmeli. Dis görünümü nasil olursa olsun duygular cok farklidir ve duygularin cinsiyetsiz olduguna inaniyorum. Nasil ki bir nesne alirken onun güzelligine bakiyorsunuz begeniyorsunuz buda öyle birsey. Ben güzel kadinlari tabiki begenirim ama onlarla iliski kesinlikle hic düsününemem öyle bir sey yapamam icimden gelmez. Nasilki sen sevmedigin bir yemegi zorla yemek zorunda kalirsin ama yiyemessin yada yidikten sonra miyden bulanir kusarsin, iste bende öyleyim, bir bayanla kesinlikle cinsel iliski düsünemem, istemem. Ama bunu iste anlamiyor bizim insanlarimiz yada anlamak istemiyorlar. Niye kalkip bir adam esinsiyle iliskiye girsin diye düsünüyor üstüne üstlük birde damga vuruyorlar -hasta- damgasi. Oysa dünyanin en ünlü insanlari, sanatcilari hepside gay-escinsel. Simdi biri kalkip bana Zeki MÜren erkek di demesein, Karl Lagerfeld, Versace vs. bunlar Erkek demesin lütfen artik asin bunlari, bunlari asamassaniz hep ayni yerde sayarsiniz.

Diyarbakili oldugu icin kimseye ev vermememk gibi bir olayi benimsemiyorum, Baska sorunlarda vardir kesin. Bak bir traveseti yada ben bu kadinsi halimle bir ev kiralamaya gideyim kim bana ev verir, kim isterki apartmaninda kari kilikli bir ib... otursun yada mahalede. Hemen taslarlar kovalarlar kabul etmezler. Ama Bülent Ersoy yada Zeki Müren gibi bir ünlü ib... olsam hemen beni kabul ederler. Senin o diyarbakirliyada ev vermemelerinin sebebi mutlaka baska birseydir. Diyarbakilri olmakla degildir. Ya o arkdasin kiyafei, ya görünümü yada parasi, veya isi evsahibinin hosuna gitmemistir. Yani hemen Diyarbakirli olmaya baglamak yanlis olur bence. Arti TC-de okadar zengin Diyarbakilriliar varki istanbul, izmir ve ankarada oturuyorlar onlar hic bir sorun yasamiyorlar. Agalar diye dahada mabüller yani. Yere baglamayalim. Nasilki tüm escinseller Bursali degilse tüm Diyarbakirlilar da kötü degil. Bunu biliyorsun. Türkiye Cumhuriyetinde ve yasalarda her vatandas esittir diyoruz evet aynen öyle esittir. Bizim sorunumuz cinsellikle ya sizin sorununuz?

aligaycan 30.08.2011 21:00

Zitat:

Zitat von Der_Levantiner (Beitrag 2033468)
Merhaba Ali, cevabin icin ilk önce tessekürler. Senin ne izdiraplar cektigini tahmin bile edemiyorum ve sen bunu her gün her an yasiyorsun. Ali ilk yazina deginiyorum. Havyvanlar aleminde homosekselige deginmissin. Ali dikkatini cekerim biz hayvan degil esref-i mahlukatiz yani yaradilan en yüksek mertebeye sahibiz. Biz insanogluyuz. Insan olmak öyle kolay bir mertebe degil. Calismak gerek, kendini gelistirmek gerek ve daima ileriye bakmak gerek. Bilmiyorum sen Asik Veysel'i taniyormusun ama onun cok güzel bir sözü var. Topraktandir cümle beden nefsini öldür ölmeden. Ben canim cana nasil kiyarim (Savas ve nefsi müdafa... ama onlar istisnalar ve kaydeyi bozmaz) Ben nefsimi öldürmekten ziyade imana getirip Kur'an mümini yapma gayretindeyim. Bu isin derini. Insanin nefsi herkeste kendini daha farkli ifade eder. Senin nefsin seytanin esiri olmus Ali. Seytan insanin dostu degil düsmanidir ve insani bitirmenin her yolu ona mübahtir. Inan senin cektigin izdiraplar icin haline cok üzülüyorum Ali. Cözüme gelince. Homoseksueligin senin yazindan sonra benim bu konu hakkindaki düsüncelerimi bir daha güclendirdi. Sunu demek istiyorum Ali, tip, bilim falan filan hep bizim sözüm ona maymundan türen Neandertal'li atalamizin genlerinde falan filan seyler varmis gibisinden dem vuruyor. Öyle bir sey yok. Tip bunu redediyor. Ama diyelim bir takim seyler insanin dogasinda var örnegin insan öldürmek gibi. O zaman bir insan baska bir insani öldürdümüydü suc onun degil dogasinda var diyerek af mi edilsin?
Insanoglu niye hep bu Neandertal örnegini getiriyor. Biz geri mi gitmek istiyoruz yoksa ileriye gidip beynimizi ve medeniyetimizi daha da mi gelistirmek istiyoruz?
Böyle icinden geldigi gibi ic dünyani ifade etmissim. Her ne kadar senin cinsel yöndeki tercihlerini redetsemde bir insan olarak senin icinin yangin yeri oldugunu tahmin ediyorum ve sana sifalar diliyorum. Yüce Rabbim sen ve senin gibi böyle zor sinavlardan gecen insanlara da yardim eder ve sorunlarini kolaylastirir insallah.

Diyarbakirli konustugum arkdasa gelince. Onun transsekuellike falan filan hic bir ilgisi yok. Sivesi dogudan geldigini animsatiyordu o kadar. Bu da ona Ankara'da ev vermemek icin bir sebebse eger bazilar icin insanliklarindan utansinlar derim. Yaziklar olsun derim, utan be insanliginizdan derim.. O durum cok farkliydi...

Ilk önce sunu belirtmek isterim Escinsellik bir "tercih" meselesi degildir. Tercihin anlami sana birkac sey sunulur ve sen icinden secersin. Malesef bize kimse cinsiyetimizi secme imkani vermedi. Yoksa sana birileri sordumu erkekmi olucaksin ? kadinmi olacaksin ? diye saniyorum hic kimseye sorulmadi bu. Insan icinden geldigi gibi kendini hisseder ve öyle davranir, cevresi el verdikce icindeki güdü disa vurur, eger senin gibi bunun bir -hastalik- olarak görenlerin icinde büyürse ve imkani olmassa tabiki kendini -hastalikli- biri olarak göstermek istemez. Saniyorum bunu anlamak icin kisinin kendisinin escinsel olmasi gerek ve ondan sonra durumu anlayabilir. Escinsellik bir hastalik degildir.

Arkadasinin dogu kökenli olmasi, siyasi bir durum oldugunu vurguluyorsun. eh artik onlarmi yoksa escinsellermi yurdunu daha cok seviyor bilemem...

SaskinKacak 01.09.2011 05:15

Zitat:

Zitat von B0ZGUN (Beitrag 2033506)
bende LEZBİYENİM!!!! evet ''sadece bayanlardan hoşlanıyorum'' ve Lezbiyenim... Lezbiyen bayanların bana sahip çıkmasını bekliyorum saygılar,,,,

inanmiyorum! gercektenmi?

sokrat 01.09.2011 22:36

Ich würde ihn zum ballet schicken. Wird bestimmt ein begnadeter künstler aus ihm. Es gibt genug menschen mit besonderen kindern, die anders halt sind als andere. Was soll man sonst machen, ausser das eigene kind zu akzeptieren, man wird es nicht anders können, weil man es schätzt. Es sei denn man hat probleme mit sich selbst. Solche Menschen verhalten sich auch meist intolerant gegenüber anderen. Es ist eine chance für die, sich zu verändern.

aligaycan 02.09.2011 22:37

Zitat:

Zitat von B0ZGUN (Beitrag 2033506)
konun ne olduğunu başlıktan az çok anlayabildim,, nezamandırda forumda yasaklıydım bugün şanslı günüm ve forum bana açılmış,,, eeee mademki böyle bir konu var bende bi itirafta bulunayım,,, evet chat kısmında sıkça dile getirdiğim itirafım şudur,, bende LEZBİYENİM!!!! evet ''sadece bayanlardan hoşlanıyorum'' ve Lezbiyenim... Lezbiyen bayanların bana sahip çıkmasını bekliyorum saygılar,,,,

Selam
aramiza katildigin icin cok sevindim ben burada yapayanliz kaldim :) malesef escinselligi, kendi cinsinden birisine asik olmayi, o kisiyle cinsel iliskide bulunmayi günümüzde hala bir "hastalik" olarak görenler var ve acilen tedavi gerektigini savunuyorlar. Bu isin bir tercih oldugunu ve tedavi edilecegini savunuyorlar. Simdiye kadar kim tedavi olmus ve kim bu hastaliksa, hastaliktan kurtulmus. Bunu cok merak ediyorum. Escinselligin bir hastalik oldugunu söyleyenler niye bu escinsellik hastaligindan kurtulanlari göstermiyorlar, gündeme getirmiyorlar ve burada BAK ISTE BUDA ESCINSELDI VE TEDAVI OLDU HETEROSEKSÜELLESTI diyemiyorlar. Sadece -hasta- olarak bu insanlari damgaliyorlar.

Sevgili lezbiyen arkadas seninde bu konuda fikrini almak istiyoruz, ve bu olayin bir -hastalik- olmadigini benim gibi sende duygularini anlatmani diliyoruz. Anlamiyor bu insanlar...

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 09:57 Uhr.