Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Liebe, Flirt & Partnerschaft (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=393)
-   -   güzin ablaya mektup (http://localhost/forum/showthread.php?t=6001)

13.08.2009 10:09

güzin ablaya mektup

Sevgili güzin abla,

ben 38 yasinda 1 kari 2 kuma ve 8 cocuk sahibi antepli bir toprak agasiyim...bundan 15 sene önce görücü usulu bir kiz istemeye gittik...doguda usuldur,kizla oglan bir bahaneyle görüstürülür...ben bakkala sigara almaya ciktigimda kiz balkonda camasir asiyordu..ilk gördügümde hemen vuruldum dilbere, dünya güzeli...hemen istedik kizi...dügünü 3 hafta sonra yaptik...gerdek gecesinde duvagi bi actim...kizin ablasi...herneyse, kader dedim gectim...3 sene sonra kuma alma vakti geldi...bu sefer kizi istemeye gittik yine...verdiler..bi dügün daha..gerdek gecesinde bu sefer teyzesinin kizi cikti...aradan 4 sende gecti bir daha istemeye gittik...yine verdiler..yine dügün ve gerdek gecesi..bu sefer halasinin kizi...benim sana sormak istedigim güzin ablacim...
ben kizin anasini altima almadan verirlermi bana ashik oldugum dilberi?

saygilarimla

esat haschmetoglu

13.08.2009 10:29

iyice sacmalamaya basliyorsun sen yavasca. Suchst Du Anerkennung von den Leuten oder was. Yoksa ne kadar seviyesizsin onumu bize aciklamaya calisiyorsun

13.08.2009 10:49

diese frage wird von güzin abla aka fos beantwortet..
senin ortaya maydonoz olmani gerektirmiyor...

geh zu deinen beiträgen *jungfräulichkeit*...*warum sind türkinnen schlampen?*...*bist du ne schlampe?*..usw...

beyin kapasitenin almadigi konulara girme..

13.08.2009 11:16

Yeni gelinin tuttugu..

Esat Aga!
Madem cocuk degilsin, öyleyse seninle dobra dobra konusacagim!

Hem kültürümüzde, hem örf ve adetlerimizde, üzerimize vazife olmayan
seylere karisanlara ne dendigini -hepimiz gibi, sen de biliyorsundur sanirim.
Demek bu durum bu ailede de genetik bir sorun. Öyle ki, sana istediginin
aksine, altina devamli baska kiz sürüyorlar. Bence sen inadina bu aileden kiz
almaya ve kadinin yapmaya devam et. Anasini verirlerse de , sik disini bir
kere. Demek seni verimli, sevilen ve bonkör bir insan, bir Aga olarak biliyorlar
ki, sana güvenip itimat gösteriyorlar.Sen de sefasini sür Agam.Seviyeni
herkes biliyordur o köyde.

Haa..evet ! Isin altinda baska ne yatiyor olabilir : Kiskanclik ?! Ne kadar
kendimize yapilmamasini istemesek bile, birtakim pozisyon ve olanaklari
görünce, baskasinin mutlulugunu sabote etmek icin her yola basvuran
kiskanc kaybediciler gibi, ya da otlanmaya giden ve yabanci meraya dalan
sigirlarini geri cagirmayan dümbelek sinsi marabalar gibi, ya da yeni bir gelinin
salatayi tuttugu sekle müptela olanlarin ama kendinden baska kimsenin eline
veremeyenlerinkisi gibi bir cikmaz muamma da olabilir bu.

Güzin Ablan. Not: Köy yumurtasindan bir sepet yollarsin artik, esek degilsin ya..Agam!

13.08.2009 11:48

Güzin abla hakkin rahmetine kavustu coktan. Mektuplari kizi cevapliyor artik. Ben olsam yazmazdim :p

13.08.2009 12:14

Zitat:

Zitat von holgerfach (Beitrag 1981232)
diese frage wird von güzin abla aka fos beantwortet..
senin ortaya maydonoz olmani gerektirmiyor...

geh zu deinen beiträgen *jungfräulichkeit*...*warum sind türkinnen schlampen?*...*bist du ne schlampe?*..usw...

beyin kapasitenin almadigi konulara girme..

Anscheinend hast du einen Macke. Bence o beynindeki gevseyen civiyi sikilasan iyi olur düstü düsücek. Bak sonra Beyinsiz kalirsin hos zaten o da sende varmi bilmiyorum ya bu da baska bir konu. Üstelik o yazdigin Beiträge Forenlar bence senin dolasdigin yerlerdir so wie Du dich in den Foren auskennst demekki SIK SIK girdigin yerler. Gerci senin beyin kapaziten bunlari bile kaldiramiyor belli bu yazismalarindan. Aklin fikrin sex, sevismek apuk sapik seylerde. Hey Holgerfach Du wist von mir Ernst genommen keine Frage

13.08.2009 14:00

son kullanim tarihi gecmis armut ...
bu yazilanlar derin konular...senin düz zekani fazla zorlarlar...
sana sulanan birsürü herif var burda..git onlarla flirt geyik date sex alem siir ne geliyosa sirasiyla yap, kimse sana oku demiyo yazdiklarimizi...senin yazdigin zirvalara ben yazi yaziyormuyum anasini satim? YOK..neden? cünkü senin kafa yapin anca dümdüz muhabbetlere elverischlidir..du bis für die leutz hier nich mehr als ne wichsvorlage, wenn überhaupt..
nu halt die fresse und unterhalt dich mit leuten die auch den näheren kontakt zu dir suchen...

13.08.2009 14:08

Zitat:

Zitat von holgerfach (Beitrag 1981256)
son kullanim tarihi gecmis armut ...
bu yazilanlar derin konular...senin düz zekani fazla zorlarlar...
sana sulanan birsürü herif var burda..git onlarla flirt geyik date sex alem siir ne geliyosa sirasiyla yap, kimse sana oku demiyo yazdiklarimizi...senin yazdigin zirvalara ben yazi yaziyormuyum anasini satim? YOK..neden? cünkü senin kafa yapin anca dümdüz muhabbetlere elverischlidir..du bis für die leutz hier nich mehr als ne wichsvorlage, wenn überhaupt..
nu halt die fresse und unterhalt dich mit leuten die auch den näheren kontakt zu dir suchen...

Dein Beitrag ist gemeldet

13.08.2009 14:50

Wenn sie hierauf Holgers Beitrag löschen, dann gibt es aber mächtigen Ärger mit mir! ;(

@AydanIlayda..bence kimin kasindigi ortada.., sonra da agzinin payini alinca.-."dein beitrag ist gemeldet" .ahahah Sorry, ama bu kadar slapstick bana bile fazla yani...

Basit bir Güzin abla hikayesini bile _entertainment_ olarak anlamak bu kadar güc mü?
Hikayelerimizin tilsimi bu. Zicip sivadiniz. Bu kadar basit bence. Sagi solu, linklerle siirlerle doldurmaya devam..

13.08.2009 14:58

Zitat:

Zitat von fos (Beitrag 1981260)
Wenn sie hierauf Holgers Beitrag löschen, dann gibt es aber mächtigen Ärger mit mir! ;(

@AydanIlayda..bence kimin kasindigi ortada.., sonra da agzinin payini alinca.-."dein beitrag ist gemeldet" .ahahah Sorry, ama bu kadar slapstick bana bile fazla yani...

Basit bir Güzin abla hikayesini bile _entertainment_ olarak anlamak bu kadar güc mü?
Hikayelerimizin tilsimi bu. Zicip sivadiniz. Bu kadar basit bence. Sagi solu, linklerle siirlerle doldurmaya devam..

hallo ich lass mich hier nicht beleidigen. O zaman o Holgerfach akkilli dursaydi. Kim ona küfür etdide karsindaki insana küfür ediyor. Hem sana ne oluyor onu anlamadim. Sizde böyle sapik seyler foruma koymayin. O yüzden kusuruma bakmayin. Aber beschimpfen lass ich mich hier bestimmt nicht.

13.08.2009 15:15

"iyice sacmalamaya basliyorsun sen yavasca. Suchst Du Anerkennung von den Leuten oder was. Yoksa ne kadar seviyesizsin onumu bize aciklamaya calisiyorsun"

Bu sözler kime ait peki ? Wer im Glashaus sitzt...oder wie war das noch.. wenn die Teller tief fliegen..?

13.08.2009 15:23

Zitat:

Zitat von fos (Beitrag 1981263)
"iyice sacmalamaya basliyorsun sen yavasca. Suchst Du Anerkennung von den Leuten oder was. Yoksa ne kadar seviyesizsin onumu bize aciklamaya calisiyorsun"

Bu sözler kime ait peki ? Wer im Glashaus sitzt...oder wie war das noch.. wenn die Teller tief fliegen..?

ne alaka Güzin Abla willst Du mich jetzt irgendwie aufklären oder wie. Baska kapiya. Yahu niye bu kadar korkuyorsunuz bir Beitragi melden yapdim diye. Kim hakediyorsa kriegt es halt ab. Dies ist ein Forum und kein Platz wo man seine schmutzige Fantasien ausübt. So macht nur weiter

13.08.2009 15:28

Oh man............cildirtirsin adami..Güzin ablaya yazabilsem keske derdimi...

Motzki 13.08.2009 15:37

Sevgili Güzin abla ben 17 yasinda bir kizim . .

saf kızdan güzin ablaya gelen mektup......!:)

Sevgili Güzin abla ben 17 yasinda bir kizim . .
internette kendime yeni bir erkek arkadas
edindim.Onu çok seviyorum.O da
beni seviyormus.Bana seni ailemle tanistiracagim
dedi.Buna çok
sevindim.Beni evlerine davet etti.Ailesiyle
tanistirmak için.Evlerine
gittigimde evde kimse yoktu.Bana birazdan gelirler
dedi.Onlari beklerken
birer kola içelim dedi.Bende olur dedim.Odasina
geçtik,kolamizi içerken
erkek
arkadasim birden uyumaya basladi.Güzin abla sence
erkek
arkadasimin hastaligi ne ??

13.08.2009 15:59

Evladim senin mektubunu kisa gececegim!
Herkesin derdi bu kadar kolay olsaydi, Güzin
ablan issiz kalirdi.

Senin erkek arkadasinin problemi, saskinlik.
Genelde bulug caginda, abaza erkeklerin eli
ayagina dolasir. Seninkisi de uyku ilacini kendi
icmis anlasilan.Hapi yutmus.Yat kalk dua et.
Ama merak etme...uyanacak elbette.
Saglicakla kalin.

13.08.2009 16:09

koca bulma özürlü schey...
mir ists egal wo du die sachen meldest...kimse sana zorla oku demiyo..wenn du diese beiträge siehst, ignorier die einfach...
warum beschäftigst du dich nich mit deinem eigenen klientel? *seviyeli muhabbet*..usw...
git diyoz hala annamiyon...küfür ediyoz..hala annamiyon...öküzlük sendeyse ben napim?
birsürü evli cocuklu amca var burda gezen ara sira kaymak icin bir kari arayan, acaip tatli dilliler..schiir falan yazarlar..git onlarla muhabbet geyik et...die werden dir auch überall recht geben und dich in den himmel loben...
wenn du mit uns reden willst gehts nich um die farbe deiner unterwäsche oder welche hobbys du hast..nein es geht auch nich um sewiyeli muhabbet...voraussetzung ist halt bissl hirnschmalz was bei dir sehr rar gesät ist..egal..dafür wirste andere qualitäten haben um deine interessenten beilaune zu halten...wers nich im kopf hat, hat halts zwischen den beinen oder so (alman atasözü)...
die tonart bisher ist noch für deine verhältnisse (verhältnisse = gehirnkrüppel und bei vaybee gestrandet auf männersuche) sehr sehr sehr freundlich...küfürü daha teget bile gecmedik...

Motzki 13.08.2009 16:17

holger das reicht

13.08.2009 23:12

esek hosaf'dan ne anlar..

13.08.2009 23:21

Bu ne ya. Holgi bencede es reicht. Kiz bi laf demis bin ah isitmis.

Unix ist mal wieder voll dabei. Na Unix, lange nicht mehr gesehen :-)))) Simdide Albirte mi yapistin ahah

Albirt gecmis olsun Arkadas :-))
Allah sabir versin (:

Motzki 14.08.2009 00:47

Umumi kaide

Zitat:

Zitat von unixxx (Beitrag 1981326)
Und das aus deinem Munde? Du bist hier der harmloseste mitläufer, den ich je gesehen habe. Im kern bist du doch gutmütig, nicht so gehässig wie die anderen. Bevor du mit gedichten aus dem internet kommst, ist nicht negativ gemeint.

Meşguliyetin örümcek ağı nevinden işler gibisin.. Ya takılıp kalıryorsun ya da delip geçeriyorsun

FettyReloaded 14.08.2009 01:41

Evladim sen anlamiyorsun,

Kizim Babasi diyor ki: Benden bu it'e Kiz yok! O yüzden akrabalarin Kizlari kakiliyor sana :D Kizin ablasini da kiyak olsun diye vermisler LOL :D

14.08.2009 07:38

Zitat:

Zitat von fos (Beitrag 1981266)
Oh man............cildirtirsin adami..Güzin ablaya yazabilsem keske derdimi...

Istersen sana yardimci olayim. Kenne leute aus der Hürriyet derdine derman bulurlar belki ;))))) bu arada günaydin Aydan ist wieder da hehehehe

14.08.2009 07:42

Bosverin ya Holger ne derse desin icini döksün yavrucuk ne yapsin evde kusamadigini burda hal ediyor ;)))))) Benim kulagim acik o yüzden hic sorun yok Holgerfach istedigin gibi konus hehehe

18.08.2009 15:22

Sie hat zu allererst auf Holger reagiert, nicht auf den Beitrag.Und der rest ist bekannt. Dabei ist sie doch noch gut weggekommen. Leute..diese Briefe sind Spass..leute dies ist Satire..leute dies ist alles nicht echt- wie deutlich sollen wir das denn noch propagieren?
Aber nein Er/Sie musste die Nase da reinstecken. Also bitte erspare mit deine Anteilnahme.

18.08.2009 15:35

Haben wir es jetzt ?
Wer sich schlecht behandelt fühlt, ist frei zu agieren und zu reagieren. So einfach.
Erst gucken, wer ist der Verfasser! Dann lesen. Damit bannt man auch die ggf. Gefahr
auf lüsterne Ochsen, notgeile Hornochsen oder langweilige Lümmel zu treffen.
ciao

18.08.2009 15:43

T'schulligung leute..wir haben seine Medikamente vergessen...-
ZiVi - Jochen Knülle //

PS:bitte schreiben Sie weiterhin an Güzin Abla , die Therapie springt gut an.. :D

18.08.2009 20:23

Güzin abla sence herseye burnunu sokan kadinlar neden herseye burunlarini sokmaktan zevk alirlar?

Beni aydinlatacagini umar, ellerinden öperim (:

19.08.2009 08:20

- - -
Bir zamanlar Zeki Mürene sormuslar,
"Pasam, serce parmagınızla kulagınızı bir kasıyınız lütfen"
Zeki pasa sasirmis, ama kirmamis bu muzip soruyu sorani, ve zevkle kasimis kulagini.

Soranlar akabinde sorgu suale devam etmisler

" Pasam, simdi bize pamagınızin ucu mu - yoksa kulagınızın içi mi gıcıklandı? haydi söyleyiniz ?

Zeki pasa da buna cevap veremicim demis
-
Tabii ki bu da bir cevaptir. Sair burada ne demek istiyor? düsünelim.

Berhudar olun, islerinizde devamli muvaffakiyetler dilerim. Kirmayin birbirinizi.Bahtiyar olun, bahtiyarliklar sacin etrafiniza. Birisi bunu neden yazdi, söyledi...diye düsünün..satir aralarini okuyun.Birtakim cümleler, ve fikirler, bastan absürd ve mümkünatsiz görünmeseydi, simdiye dek insanlik bir arpa boyu yol alabilir miydi?

.. "Alamazdi mirim...!"
Haydi kahve icelim o zaman. peace.fos :)

19.08.2009 15:38

sevgili güzin abla

oruclu iken osurursam, orucum bozulurmu? kefaret gerektirirmi?

rumuz:
nebahat nedebahat

not. alo fetva hattindan zekariyya hocayi aradiydim, izindeymis, beni size yönlendirdiler.

20.08.2009 10:19

pirt

Nebahat kardesim,

bu sempatik pirt sesi, genelde icimizdeki besinlerin birbirleriyle giristikleri
ambiyans ve simbiyozundan ötürü kaynaklanan, ve bagirsaklarimizda biriken
gazlari,sessizce ve edepli bir sekilde disari egzoz etmenin sesidir, kesinlikle
tuttugun orucuna zarar vermeyecegini ,ben dahil, tüm ulema tasdik edecektir.
Icin rahat olsun! Keske hayatimizda duhul eden sorunlari da böyle
kolayca cözebilseydik, ve bizlere bazen icimizde sakli kalmis gaz baloncuklari
gibi eslik etmeseydi bir ömür.

Orucu bozacak seylerin basinda; Yemek ,icmek, ve bedensel zevkler vardir.
Günümüzde birtakim < eskinin analog caginin ayiplari > simdinin dijitallesmis
ve sürmenaj olmus insanimizin >zevk-ü sefasi< unsuru haline gelebiliyor.

Öyle ki, sayet bu gazlari disari cikartirken hususi bir zevk alacak olursan, ve bu
manada cavdar ekmegine ve yatmadan evvel buzdolabinin kapisindan soguk
süt icip üzerine fistik, leblebi gibi, sisirici seyler yiyorsan, hem orucun bozulur,
hem de psikolojik tedavi görmeni gerektirecek bir dönem baslar. Allah kabul
etsin sayin bacim.

20.08.2009 10:53

Zitat:

Zitat von fos (Beitrag 1981234)
Esat Aga!
Madem cocuk degilsin, öyleyse seninle dobra dobra konusacagim!

Hem kültürümüzde, hem örf ve adetlerimizde, üzerimize vazife olmayan
seylere karisanlara ne dendigini -hepimiz gibi, sen de biliyorsundur sanirim.
Demek bu durum bu ailede de genetik bir sorun. Öyle ki, sana istediginin
aksine, altina devamli baska kiz sürüyorlar. Bence sen inadina bu aileden kiz
almaya ve kadinin yapmaya devam et. Anasini verirlerse de , sik disini bir
kere. Demek seni verimli, sevilen ve bonkör bir insan, bir Aga olarak biliyorlar
ki, sana güvenip itimat gösteriyorlar.Sen de sefasini sür Agam.Seviyeni
herkes biliyordur o köyde.

Haa..evet ! Isin altinda baska ne yatiyor olabilir : Kiskanclik ?! Ne kadar
kendimize yapilmamasini istemesek bile, birtakim pozisyon ve olanaklari
görünce, baskasinin mutlulugunu sabote etmek icin her yola basvuran
kiskanc kaybediciler gibi, ya da otlanmaya giden ve yabanci meraya dalan
sigirlarini geri cagirmayan dümbelek sinsi marabalar gibi, ya da yeni bir gelinin
salatayi tuttugu sekle müptela olanlarin ama kendinden baska kimsenin eline
veremeyenlerinkisi gibi bir cikmaz muamma da olabilir bu.

Güzin Ablan. Not: Köy yumurtasindan bir sepet yollarsin artik, esek degilsin ya..Agam!

------------------
ich finde es seeehr lustig:-))

1sudenaz 20.08.2009 13:03

aaaahhh ah.

sevgili güzin ablacim,

ben 16 yasinda evli ve hamile, 1 cocuk sahibi olan genc bir ev hanimiyim. 8 cocuk sahibi olan mütevazi bir ailenin en büyük kiziyim. Evleneli 2 sene oldu ve sessiz sakin bir hayat sürdüyorum. esim cok yakisikli mi yakisikli, erkek dedigin böyle olur masallah. Su an siki rejim yapiyor olsa bile, 48 yasinda bu normal olabilir, metabolizma metamolizma falan fisan, 60 kilogram fazlasi var ama neysse. Saglik olsun.
sorunlarimiz yok cok sükür, ben ev hanimiyim esim insaat iscisi olarak gecimimizi sagliyor.

fakat dün gezintideyken aklima su olay takildi.

güzel güzel gezerken esime arkadan bir dondurmacida rast edelim diye bagirdim. ben zaten terden süzülüyordum, esarfim siyahti beyazi kirlenmisti. anlyacagin günesi beynime cekiverdi ve bayramlik gezinti mantomu giyimeme ragmen kendimi birazicik o ciplak ciplak kafir ecnebi kizlarin arasinda rahatsiz hissediyordum. neysse.
Biz oturduk simdi dondurmacimiza ve siparisimizi garsona verdik. getirdiler dondurmalarimizi.

o an birden bana birseyler oldu!

O karsimda oturuyordu. külahli dondurma yiyordu. Boy attim 2 metre, sarisin mavi gözlü nasilda tüysüzdü anlataman. fidan gibi boy merdane gibi bir fizik.
Dondurmasini yalayip emiyordu...güzelcesine...bir öndeeen...bir arkadan...yaliyordu emiyordu...yavas...yavas...o pembe koca diliyle cevreliyordu...herrr yanini.
yahu güzin ablacim, o an ben dünyami unuttum ve farkina varmadan bardaktaki dondurmami o altin rengi sacli dogal afete bakarak
...parmagimdan yalayarak yedim...bir yaladim...yine soktum bardaga...parmagimi yaladim cevreleyerek...dondurmami bitirene dek.
sonra uzun bir uykudan uyanirmis gibi yeni dogumus gibi hissettim kendimi ve esime baktim ki icim donuverdi aniden. o´da dikilmis bana dikilmis bana bakiyordu. aleme karsi tiyatro yapti sen ne yapiyorsun gibilerden. kolumdan tuttu ve beni eve sürükledi.

o gün de öyle gecti.

evde o altin sacli dondurma tiryakisi cocuk bir türlü cikmadi. o gece esimi tepeden ayaklarina kadar yaladim ve cok hoslandi. ertesi gün dayak yedim o hareketlerim icin neymis efendim, ben bunlari kimden ögrenmismisim. neysse.

ben normal miyim güzin ablacim? kendimi suclu hissediyorum o günden beri.

yardimin icin minnettarim!

sagliklica kal!

sude

20.08.2009 14:50

Ah..deme Oha de!

Benim güzel kizim!

Sen dogustan Sude adini alarak, anlamiyla esdeger - kaderinde "sürülmeye" ve
"ezilmislige" mahkum edilmissin. Hattizatinda 16 yasinda evli, 2 yasinda bir
cocuk annesi olan, ve karninda ikinci cocuguna hamile olan bir kiz-cocugusun
sen! Sisman ve yasinda köyümüzde esek bile kalmamis, bir sübyanciya gelin
edenler utansin. Ki kendi kardesi, kendi cocugundan 6 yas büyük! Sifatlarina
balgamli ve okkali bir sekilde samimice tükürmek istiyorum yavrum.

Sen, ki henüz dondurma ve lollipop yalamasini itinayla ögrenemeden,sagina
soluna bulastirarak, kendi parmaklarindan bile temizleyemeyerek üstünü basini
kirletirken, tüm bunun günahini baskalarinda aramak lazim. Sen de cocuklugunu
yasayamadan da olsa, gerci bu mahalle-arasi kokanalarin lugatini ve hareketlerini
pek bir istahli yazmissin ama, eh bu da gözümden kacmadi, demek kocanin
da gözünden kacmamis, seni bir fena dövmüs. Ne olursa olsun, gecmis Borun
pazari, sür esegini Nigdeye. Kocanin mahremisin, ona itaatkar, hürmetinde kusur
etmemelisin.Yazdigina göre mütaasip bir ailesiniz. Dualarinda aileni unutma.

Aklina baskalari gelince, suyu iyice akitip banyo etmelisin. Hobiler edinmeli,
böyle seyleri düsünmemelisin.Tecrübelerini okuyanlar ibret alirlar insaallah. Seni
bundan sonraki asamalarin icin, ve buna benzer cinsel sorunlu olanlar icin
www.haydar-dumen.com a havale ediyorum yavrum. Malum önümüz
Ramazan böyle seylerle aklimi bozamam. Hoscakal kizim! Hava da dondurma havasi var.

20.08.2009 15:15

saygideger sude hanim

sizin makalenizi ilk okudugum andan itibaren sizden cok etkilendim. anladimki siz o kocaniz olacak çam yarmasindan daha iyilerini hak ediyosunuz. ben 38 yasinda, kölün'ün merkezinde iyi bir kun$aft'i olan döner imbis'i isletiyorum. daha önce talihsiz bir evlilik yaptim. 6 ay önce bo$andigim e$imden 1 tane cocugum var. obhut'u annesinin elinde. tek istedigim mutlu bir evlilik yapmak. sizinle tani$abilirmiyiz.

ayriyeten 1.78 boyunda, sarisin ve yesil gözlüyüm.

bana güzin abla vasitasi ile ula$abilirsiniz, adres ve handy numarasi biraktim.

rumuz
rocco müjdat

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 02:22 Uhr.