Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Neden HAYIR (http://localhost/forum/showthread.php?t=13949)

21.02.2017 12:47

Neden HAYIR

HAYIR'da HAYIR vardır ondan.

Kadınlarımızın insanlık haklarının çiğnenmemesi için HAYIR!

21.02.2017 12:48

Hayır

Demokratik Laik Ülkemizi orta çağ karanlığına sürüklenmesine HAYIR !

21.02.2017 13:09

Hayır

Baba kızına şehvet duyabilr diyen Akabe zihniyetli Diyanetin ensest ilişki yayma propagandasına hayır diyebilmek için HAYIR.

21.02.2017 16:20

Hayır

Özgür ve bilimsel eğitim için HAYIR

21.02.2017 18:45

Hayır

Bir kaç yandaş inşaat firmasına olanak tanımak için,kürtlerin çoğunlukta yaşadığı şehir ve kasabaların yıkılmasına,insanların hunharca katledilmesine HAYIR.

22.02.2017 11:07

Hayır

Çocuklarımızın geleceğini ayakkabı kutularında götürlmesin diye HAYIR !

turkogluturkiye 23.02.2017 00:42

Pkk ye, fetoya, deasa, dhkpc ye, ibnos lere, feministlere, adnancilara, yaltakcilara, emperyalizmin usaklarina, siyonist asiklarina, bizans kalintilarina OSMANLI TOKATI VURMAK ICIN EVET

Caka_Bey 23.02.2017 00:52

Zitat:

Zitat von turkogluturkiye (Beitrag 2120521)
Pkk ye, fetoya, deasa, dhkpc ye, ibnos lere, feministlere, adnancilara, yaltakcilara, emperyalizmin usaklarina, siyonist asiklarina, bizans kalintilarina OSMANLI TOKATI VURMAK ICIN EVET

onlari biz kendimiz üretiyormusuz. Pkk eylem gerceklestirmiyormus, Erdogan talimat veriyormus ve sonra Pkknin üzerine yiktiriyormus. Darbe oyunmus, Erdogan kendi darbe cikarttirmis, Fetonun üzerine yikmis. siyonistlere ve dis güclere birsey demeyecekmisiz cünkü herseyin suclusu biz misiz :D hele Osmanli hic demeyecekmisiz cünkü Osmanli cok kötü bir devletmis, lafini bile etmemeliymisiz.

23.02.2017 01:06

Hayır

Vatan arap sermayesine peşkeş çekilmeisn,BOP parçası amerikan emperyalizminin uşağı akabe ve onun yardakçılarının gerçek yüzünü açığa çıkarmak için HAYIR !

23.02.2017 01:11

Hayır

Hitler gibi sadece yol ve köprü yaparak,parasını halktan alarak üstüne birde geçiş ücret alarak gelişme diye yutturulmaması için HAYIR !

23.02.2017 01:12

Hayır

Hitler almanyasında ki gibi Varlık vergisi koyup,bu vergiyide kendinden olmayanlardan alınmaması için HAYIR !

turkogluturkiye 23.02.2017 01:31

Merhaba Cakabey,
Ben sahsen partici flan degilim fakat yigiti öldür hakkini yema diye bir kavram var.Bugün yeryüzünde korkusuz mustazaflarin yaninda olan haksizliga yüksek sesle karsi cikabilen, ideal olmasada,alternatifi olmayan tek bir lider vardir oda RT Erdogandir.Türkmilletinin bagrindan ciktigi icin gururluyuz.
Neden istenmiyor?
kemalistlerin 80 yilda Yapamadiklarini 10 yilda yapmis, Avuc acan degil veren el haline gelmis,Ölülerin hastanelerde rehin alindigi karneyle ilac alindigi bir durumdan , yurtdisindan tedaviye hasta gelen bir ülke olduk Türkiyenin onurunu yükseltmis.Emperyalistlere bizde variz diyerek 3yüz milyar $ bir payi emperyalistlerin kasasindan Türkiyeye aktarmis..Pek tabiiki durmamis.2023 hedefim var demis Dünya da 10 ci siraya yükselecegim demis.Islam ülkelerini bir cati altina toplamak icin bilhasa araplara cesaret vermis...DÜNYA 5 den Büyüktür diyerek domuzlar diktatoryasina karsi dünya insanligini uyanmaya tesvik etmis...Böyle bir lidere kimler HAYIR DER? Vatan millet sevdalillarimi? yoksa emperyalzmin usaklari, bizans kalintilarimi?

Zitat:

Zitat von Caka_Bey (Beitrag 2120522)
onlari biz kendimiz üretiyormusuz. Pkk eylem gerceklestirmiyormus, Erdogan talimat veriyormus ve sonra Pkknin üzerine yiktiriyormus. Darbe oyunmus, Erdogan kendi darbe cikarttirmis, Fetonun üzerine yikmis. siyonistlere ve dis güclere birsey demeyecekmisiz cünkü herseyin suclusu biz misiz :D hele Osmanli hic demeyecekmisiz cünkü Osmanli cok kötü bir devletmis, lafini bile etmemeliymisiz.

23.02.2017 01:44

.....

Zitat:

Zitat von turkogluturkiye (Beitrag 2120528)
Merhaba Cakabey,
Ben sahsen partici flan degilim fakat yigiti öldür hakkini yema diye bir kavram var.Bugün yeryüzünde korkusuz mustazaflarin yaninda olan haksizliga yüksek sesle karsi cikabilen, ideal olmasada,alternatifi olmayan tek bir lider vardir oda RT Erdogandir.Türkmilletinin bagrindan ciktigi icin gururluyuz.
Neden istenmiyor?
kemalistlerin 80 yilda Yapamadiklarini 10 yilda yapmis, Avuc acan degil veren el haline gelmis,Ölülerin hastanelerde rehin alindigi karneyle ilac alindigi bir durumdan , yurtdisindan tedaviye hasta gelen bir ülke olduk Türkiyenin onurunu yükseltmis.Emperyalistlere bizde variz diyerek 3yüz milyar $ bir payi emperyalistlerin kasasindan Türkiyeye aktarmis..Pek tabiiki durmamis.2023 hedefim var demis Dünya da 10 ci siraya yükselecegim demis.Islam ülkelerini bir cati altina toplamak icin bilhasa araplara cesaret vermis...DÜNYA 5 den Büyüktür diyerek domuzlar diktatoryasina karsi dünya insanligini uyanmaya tesvik etmis...Böyle bir lidere kimler HAYIR DER? Vatan millet sevdalillarimi? yoksa emperyalzmin usaklari, bizans kalintilarimi?

Aslında cevap vermiyecektim ama yalan görünce dayanamıyorum.
Çökmekte olan bir ekonomiyi nasıl oluyor yere göğe sığdıramıyorsunuz?
Cari açıktan,alınan 360 milyar dolardan dış borcu olan bir ülke nerenin ve hangi payı kasaya aktarmış.
dolar 4 olmuş siz hala pişmiş kelle gibi yalanla uğraşıyorsunuz.
Evet arap İslam teröristlerini toplayıp besleyip büyüttüğü doğru.
Çocukların bile satıldığı köle pazarları açtığı doğru,sapık müslümanlara pedofil ilişki sunmak için.
Daha yakın zamanda SAPIK ENSAR VAKFI olayını savunacak kadar ahlaksızlaşan bir lideriniz var,buna evet diyen de sapıktır.
Daha bir hafta önce Nusaybine topyekün saldırıp imha hareketine başlamış bir Katil lidere kim Evet diyebilir,evet diyende katildir.
Yazacak çok şey var ama ben senin gibi yobazlarla uğraşmama kararı almışım.....

turkogluturkiye 23.02.2017 09:12

H
ost
pkk li oldugunu aciklayamiyacak kadar korkak daltos ahmak yalanci katil birini kale almam...ben konuya yazdim sana degil.Hadi simdi düs

Zitat:

Zitat von ___OZAN___ (Beitrag 2120530)
Aslında cevap vermiyecektim ama yalan görünce dayanamıyorum.
Çökmekte olan bir ekonomiyi nasıl oluyor yere göğe sığdıramıyorsunuz?
Cari açıktan,alınan 360 milyar dolardan dış borcu olan bir ülke nerenin ve hangi payı kasaya aktarmış.
dolar 4 olmuş siz hala pişmiş kelle gibi yalanla uğraşıyorsunuz.
Evet arap İslam teröristlerini toplayıp besleyip büyüttüğü doğru.
Çocukların bile satıldığı köle pazarları açtığı doğru,sapık müslümanlara pedofil ilişki sunmak için.
Daha yakın zamanda SAPIK ENSAR VAKFI olayını savunacak kadar ahlaksızlaşan bir lideriniz var,buna evet diyen de sapıktır.
Daha bir hafta önce Nusaybine topyekün saldırıp imha hareketine başlamış bir Katil lidere kim Evet diyebilir,evet diyende katildir.
Yazacak çok şey var ama ben senin gibi yobazlarla uğraşmama kararı almışım.....

23.02.2017 09:37

Hayır

Zitat:

Zitat von turkogluturkiye (Beitrag 2120532)
H
ost
pkk li oldugunu aciklayamiyacak kadar korkak daltos ahmak yalanci katil birini kale almam...ben konuya yazdim sana degil.Hadi simdi düs

Yobazların yalanlarla halkları kandırmasını engellemek için HAYIR !

23.02.2017 10:16

Hayır

Her sıkıştıklarında,sen şucu öbürü bucu demelerini engellemek için HAYIR !

23.02.2017 11:18

Hayır

Sıkışınca mezhep çelişkilerini ön plana çıkarıp,başkalaştırmaya çalıştıkları için HAYIR !

23.02.2017 11:21

Hayır

Sıkışınca Kürtler boyun eğmediği için türk milliyetçisi,Türk milliyetçileri tarafından sıkıştırılınca kürtçü,her ikisi tarafından sıkışınca ümmetçi olarak,kıvırdıkça kıvıran bir anlayışa dur demek için HAYIR !

23.02.2017 13:28

Hayır

Kara cahil olduğu için,Üniversite diplaması bile sahte olan hastalar,diktatörlük sevdasına soyunmasın diye HAYIR !

turkogluturkiye 23.02.2017 13:55

Ücbes capulcu pkk linin kendilerini kürt halkinin yerine koymasi kadar trajik komok bir durum olamaz..zerre haklilik paylari olsaydi Kürtlerin%65 evetci olurmuydu?Türkiye ortalamasinin üzerinde evet diyen kürt halkinin akliyla dalga gecmeye kalkanlar mutlaka hak ettikleri cevabi nisanda alacaklar...bu yazim kapak olsun bir kenara yazin

23.02.2017 14:02

Yobazlara Kapak bu Olacak;

ANADOLU;

Beşikler vermişim Nuh'a
Salıncaklar, hamaklar,
Havva Ana'n dünkü çocuk sayılır,
Anadoluyum ben,
Tanıyor musun ?

Utanırım,
Utanırım fıkaralıktan,
Ele, güne karşı çıplak...
Üşür fidelerim,
Harmanım kesat.
Kardeşliğin, çalışmanın,
Beraberliğin,
Atom güllerinin katmer açtığı,
Şairlerin, bilginlerin dünyalarında,
Kalmışım bir başıma,
Bir başıma ve uzak.
Biliyor musun ?

Binlerce yıl sağılmışım,
Korkunç atlılarıyla parçalamışlar
Nazlı, seher-sabah uykularımı
Hükümdarlar, saldırganlar, haydutlar,
Haraç salmışlar üstüme.
Ne İskender takmışım,
Ne şah ne sultan
Göçüp gitmişler, gölgesiz!
Selam etmişim dostuma
Ve dayatmışım...
Görüyor musun ?

Nasıl severim bir bilsen.
Köroğlu'yu,
Karayılanı,
Meçhul Askeri...
Sonra Pir Sultanı ve Bedrettini.
Sonra kalem yazmaz,
Bir nice sevda...
Bir bilsen,
Onlar beni nasıl severdi.
Bir bilsen, Urfa'da kurşun atanı
Minareden, barikattan,
Selvi dalından,
Ölüme nasıl gülerdi.
Bilmeni mutlak isterim,
Duyuyor musun ?

Öyle yıkma kendini,
Öyle mahzun, öyle garip...
Nerede olursan ol,
İçerde, dışarda, derste, sırada,
Yürü üstüne - üstüne,
Tükür yüzüne celladın,
Fırsatçının, fesatçının, hayının...
Dayan kitap ile
Dayan iş ile.
Tırnak ile, diş ile,
Umut ile, sevda ile, düş ile
Dayan rüsva etme beni.

Gör, nasıl yeniden yaratılırım,
Namuslu, genç ellerinle.
Kızlarım,
Oğullarım var gelecekte,
Herbiri vazgeçilmez cihan parçası.
Kaç bin yıllık hasretimin koncası,
Gözlerinden,
Gözlerinden öperim,
Bir umudum sende,
Anlıyor musun ?
/Ahmed ARİF

24.02.2017 01:12

Hayır

Medeniyetin beşiği olan kadim vatanımızın,gericiliğin ve yobazlığın merkezi olmaması için HAYIR !

24.02.2017 09:14

Hayır

Bizim allahtan başka kimseden korkumuz yok deyip,hacca bile orduyla giden korkak bir devlet lideri olmasın diye HAYIR !

24.02.2017 11:36

Hayır

Bir yüzüğüm var diyerek,duygu ve din sömürüsü ile iktidara gelerek,1 milyar dolar nakit paraya sahip olarak,hızını alamayıp kendine saray yaparak, bu sarayada kimseyi yaklaştırmayarak korkularını açıkça dile getiren, bir diktatörü devirmek için HAYIR !

24.02.2017 20:36

Hayır

Annemin bacağını görsem etkilenirim diyen sapıkları hak ettiği çöplüğe göndermek için HAYIR !

24.02.2017 20:37

Hayır

Halk adına yola çıkıp,halktan kaçacak pozisyona düşüp,markette saklanan bir liderimiz olmasın diye HAYIR !

25.02.2017 10:56

Hayır

Maden kazasında göçük altından sağ çıkarılan,çizmelerimi çıkarıyım,ambulans kirlenmesin diyen işçiye,hiç bir eşya ve aracın insan hayatı karşısında değeri olmadığını göstermek için HAYIR !

25.02.2017 13:43

Hayır

Evet çıkmazsa,iç savaş çıkar diyen yobazlara ders vermek için HAYIR !

27.02.2017 10:42

Hayır

Halka dolarlarını bozdurmayan vatan hainidir diyen,kendi dolarlarını isviçre bankasında faizle tuttan bir vatan hainine ders vermek için HAYIR !

YigitAdam 28.02.2017 19:17

Syonist ve haçlıların bölgedeki emellerine hizmet etmek için oluşturulan pkk pyd vs terörist oluşumlarının kukla devlet kurmalarına engel olmak için EVET

28.02.2017 20:30

Hayır

Türkiye Cumhuriyetin kuruluşundan beri, İsrail ile yapılan tüm ticaretin,10 mislini one muniteden sonraya sığdaran,siyonist madalyalı liderlerinin gerçek yüzünü göstermek için HAYIR !!

YigitAdam 01.03.2017 00:54

Siyonistler BM genel sekreterini bile katl edebilmiş ABD nin savaş gemisini bile batırmış kimsenin sesi çıkmamış, güçlü görünen putini bile oturduğu yerden kalkmadan köpek muamelesi yapan siyonistlere dünyanın gözü önünde SİZ ÇOCUK KATL ETMEYİ İYİ BİLİRSİNİZ KATILSINIZ diyebilen Osmanlı tokatıyla siyonistleri rezil eden, YEGANE DÜNYA LİDERİ İSLAMİ ANAYASA YAPIP, kemalizmi yikip DARAĞAÇLARI DİKİP TÜM TERÖRİSTLERİ SALLANDIRMASI İÇİN EVET

YigitAdam 01.03.2017 00:55

Dünya müstekbirlerinin kendi terörist hareketlerini örtbas etmek için büyütüp besledikleri deaş gibi islami terör dini gösterme çabası güden alçak zihniyeti bölgeden yok edebilecek tek güç türkiyedir.Büyüzden halkımız yetmez ama Yüzde 60 EVET diyor

01.03.2017 09:44

Hayır

İşidi kendi yarattığı gibi,sağladğı lojistik desteği,İşidin yağmaladığı petrolü piyasaya süren,bir alçak lideri cehennemin dibine göndermek için HAYIR !

01.03.2017 21:02

Hayır

İçeriği boşaltılarak,imam hatibe, benzetmeye çalıştıkları yobaz eğitim anlayışına dur demek için HAYIR !

YigitAdam 01.03.2017 21:16

Yarı ermeni yarı zaza kürt bozuntusu ibne apoyu nonos karayılanı,kardinal fetoyu ve zurnacılarını ipe çekmek için EVET

02.03.2017 00:43

Hayır

Halkı kin ve düşmanlığa iten,insanları belirli bir kategoriye ayırıp,kendinden olmayan herkese düşman olan bir zihniyete ders vermek için HAYIR !

YigitAdam 02.03.2017 07:58

Zitat:

Zitat von YigitAdam (Beitrag 2120601)
Yarı ermeni yarı zaza kürt bozuntusu ibne apoyu nonos karayılanı,kardinal fetoyu ve zurnacılarını ipe çekmek için EVET

DESTEKCILERINEDE OSMANLI tokati vurmak için evet

02.03.2017 10:00

Hayır

Osmanlı rüyası görüp ortaduğuyu kana bulayan,terörist islamcıları destekleyip,büyütenlere darbe vurmak için HAYIR !

YigitAdam 02.03.2017 18:26

Alıntı:
YigitAdam´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
Zitat:

Zitat von YigitAdam (Beitrag 2120603)
DESTEKCILERINEDE OSMANLI tokati vurmak için evet

İslam`ı yeniden 3 kıtaya hakim kılıp dünyayı islamın aydınlık yüzüyle tanıştırıp dünya mazlumlarını zalimlerden kurtarmak için,

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 05:59 Uhr.