Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 28.01.2005, 19:08
unknown

Standard Enis kardes!

Diese götzenanbetenden Steinzeitfundamentalisten, die das Wesen des Islams nicht begriffen haben sind zu allem imstande aber zu nichts fähig.

Deren Neid, den diese kleinkarierten Seeelen, auf den Westen verspüren, wird Ihnen noch zum Verhängnis werden. Diese Teufelsanbeter werden durch aufgeklärte, sekulare und gebildete Moslems zu Strecke gebracht.
Alt 28.01.2005, 19:09
eniskaya

Standard Mesela, Yunanistan Yugoslavya

Avuyturya, Arap devletleri, Afrika, hatta Hindistan.....

Buralarda ne halt arardi bizim Osmanli...... elbet adamlardan harac almak icin gitti oralara.....

Eeeeee simdi harac alma sirasi ABD de... neden kicin yaniyor... sen yaparken iyidi... o zaman Allah birazda senin kicinin yanmasini istiyor....

Na ber..... iste sen kötü niyetli insansin o yüzden Terör estirmek istiyorsun, ama senden daha güclüleri var oldugu icin onlar sana Terör estiriyor... yoksa Allahin gözünde bir farkiniz yok... cünkü Kuran her ikinizide lanetliyor
Alt 28.01.2005, 19:12
unknown

Standard Enis bosver su kermanji safiiyi.

Eger birseyden haberi olsaydi, bilirdi ki 1830"lara kadar kürtlerin askerlik görevlerini bile yerine getirmediklerini. Osmanli elbette yikilacakti. KULA BELA GELMEZ HAK YAZMAYINCA, HAK BELA YAZMAZ KUL AZMAYINCA.
Alt 28.01.2005, 19:14
eniskaya

Standard Mesela bir Yasar Nuri Öztürk tek basina

tüm Islam Elemine savas acti..... ne savasi ????

Kurani Kerim savasi....... adam diyorki...... ben demiyorum Kuran diyor...... inan bana ellerinden gelse Kurani Kerimi inkar edecekler.... yaniAllahin kelemini yok edecekler, ama beceremiyorlar.....

Tek bir adam islam Alemini Hurafet devletleri olarak ilan etti... ve ne kadar hakli oldugunu görüyorüz ve görmekteyiz...

Hic bir Allah kulu cikmadi karsisinaki... hey Hoca sen yalan söylüyorsun...

NICHT EIN EINZIGER...... demekki bu adam hakli....

Ve bak Yasar Hocadan sonra ne kadar Hocalar cikti piyasaya onun dediklerini dogrulayan onun dediklerinin aynisini neredeyse kopyalarcasina tekrar eden......

Aber weisst du was... das sind alle meiner Meinung nach feiglinge.... san söhret ve Allah katindaki sevabi Yasar Hoca kazandi....
Alt 28.01.2005, 19:19
eniskaya

Standard Sen hayal görüyosun galiba

bir nevi Peygamber..... yok deve......

O zaman ben hasa onlardan daha Peygamber olmam lagzim, cünkü Kurani sadece dinin Merkezi olarak görüyorum....

Simdi sence HZ. Muhammed Hanefimi yoksa Safi Mezhebindenmiydi ???

Yani Kurani Kerim Islamiyeti bilmiyorda, Bu Hocalarmi biliyor ???????

Kuran bu isten anlamiyor... atalim cöpe gitsin.....

Eeeeee neye yararki Kurani Kerim... okunmuyorki.... kimse takmiyor... herkes seysinin havasina din uydurmus onu yasiyor.....
Alt 28.01.2005, 19:23
eniskaya

Standard Ben sana benim kaynaklarimi söyledim

Kuran Tefsiri, Proflarin ortak aciklamalari... yani sadece Yasar yada Sülkeyman Hocanin degil....

(aslinda hepside Yasar kopyacilaridir ama olsun, o sevabini aldi zaten)

Simdi senin kaynaklarin nedir Islam dinini anlamak ve uygulamak icin....

Sen dinini neye göre yasar ve yorumlarsin....

WAS IST DEINE QUELLE ??
Alt 28.01.2005, 19:31
Benutzerbild von devilmycry
devilmycry devilmycry ist offline
Neuer Benutzer

Standard o.T.

bak.yazdıklarımı.iyi.idrak.et.ben.peygamberlik.dem edim.sadece.peygamberlik.mesleği.dedim.usta.çırak. ilişkisi.iyicene.anla.
Alt 28.01.2005, 19:37
eniskaya

Standard Ben Müslümanım ama devletim laik

Tayyip Erdoğan Davos"ta LAİK HİLAL toplantısında konuştu: "Ben Müslümanım ama devletim laik"

Davos toplantılarında Türkiye"ye özel ilgi nedeniyle Türkiye oturumu düzenlendi. Oturumda Tayyip Erdoğan konuştu... (Şu anda toplantının soru yanıt kısmı devam ediyor... 16:14)

İHA - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, hükümet olarak tüm inanç gruplarına aynı mesafede olmayı laikliğin bir gereği olarak yerine getirme gayreti içinde olduklarını söyledi.

Davos toplantılarında Türkiye"ye özel ilgi nedeniyle Türkiye oturumu düzenlendi. Toplantıya Devlet Bakanı Ali Babacan, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, yerli ve yabancı gazeteciler ile özel konuklar katıldı.

Başbakan Erdoğan "Laik Hilal"in Geleceği" isimli Türkiye toplantısında Türkiye"nin laiklik, siyaset ve ekonomik gelişmeler konusunda toplantıya katılanlara bilgi verdi.
Davos"a gelir gelmez işadamları ve siyasi liderlerle görüşmelere başladıklarını belirten Tayyip Erdoğan, Türkiye"nin gösterdiği performansı ve yapılanları dünyaya göstermek için burada olduklarını belirtti. Erdoğan, işadamlarıyla görüşmelerde Türkiye"nin ekonomik durumunun masaya yatırıldığını, siyasilerle görüşmelerde Irak, İran, Kıbrıs gibi konuların gündeme geldiğini kaydetti.

Dini konularda herkesin ön yargılardan sıyrılmazı gerektiğine değinen Erdoğan, bunun başarılamaması durumunda Türkiye"nin anlaşılmasının zor olacağını ifade etti. Erdoğan, hükümetlerinin göreve geldiğinden itibaren özellikle laiklik konusunda 1982 Anayasası"nın gerekçesindeki laiklik tanımının parti programlarına aldığını belirterek, "Biz tüm inanç gruplarına hükümet olarak aynı mesafede olmayı laikliğin bir gereği olarak yerine getirme çalışmalarımızı sürdürmekteyiz" dedi.

Link

<a href="redirect.jsp?url=http://www.nethaber.com/?h=4937" target="_blank">http://www.nethaber.com/?h=4937</a>
Alt 28.01.2005, 21:32
unknown

Standard o.T.

sen kendini ne saniyorsun???
tipini düzeltde ozaman gel!
yürü haydi haydi
Alt 28.01.2005, 21:36
unknown

Standard wie stellt ihr euch eure

zuküftige frau vor???
muss sie moslem sein? muss sie türkin sein?
muss sie beten? wie muss sie denn sein?
~das interessiet mich yani~
muss sie jungfrau sein? was ist wenn sie vor dir einen freund hatte? wäre es dann schlimm?
erzählt mir mal bitte!
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche