Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 26.04.2005, 13:38
eniskaya

Standard Hadisleri Sultan Süleyman yazmistir

Blekide Kanuni yada babasi Sultan Selim Hadis yazmislardir....

Vallahi ben onlarin yerinde olsam bu geri zekali insanligi kontrol etmek icin Hadis yazardim.... ve kesin bu uyanikligi (yani sahtekarligi) yapanlarda olmustur....

Voll daneben.... yani din diye ainsanlar digerlerinin donuna ladar girmisler.....

SIze bir misale anlatayaim...

Gecenlerde 23 Nisan kutlamalari yaptik.... disarida acik büfe ve güzel havada epey eglendik.... herkes karisik yani karilariyla coluk cocuk... voll gemischt bir sekilde oturduk ve 23 Nisani izledik....

Ertesi gün... ayni sehirde ayni insanlarla Camiide bir toplanti yaptik.....

Allahhhhhhhhh.... ayni olan bu insanlar tamamiyle degistiler.... karilarin coluk ocuklarin baslarina bezleri bagladilar ve karilari hemen diger odaya tikadilar.... ve ortak sekilde hep bir arada kutlamayi erkekler red etti.....

Söyle uzaktan seyrettim.... 1 gün önceki ayni insanlar bunlar..... ayni kisiler ayni cocuklar ve ayni anne babalar.....

23 Nisan oklulda kutlamalari esnasinda herkes birar freizügiger giyinmis kusanmisti ve alle waren locker drauf....

Ama Camiide gel görki hepsi birer DIN AZMANI OLUP CIKTILAR..... yahu es yakin komsuna bile Camiide merhaba iyemiyorsun... cünkü neredeyse TECAVÜZ olarak algilaniyor.....

BEN BÖYLE DIN ANLAYISINI VE BU DINI TAMAMIYLE RED EDIYORUM...... ve cani cehenneme diyorum....

CÜnkü bu Islam degildir... bu safsata ve Hurafe dinidir.... baska bir sey degildir.....

Islam dini Kuranda kaldi... piyasaya sokulmuyor... cünkü din bir kontrol mekanizmasidir.... yani HURAFE DINLE insanlari kontrol edebilirsiniz..... insanlar cahildir... önlerine ne korsan onu yerler...

Mecaz anlamda din ile Mürid yetistirilir......

Sünnet deformeleri, Hadis safsatalari, bunlarin hepsi saaaaaadece o Camiide insanlari koyun gibi güden kara Hocalarin isne yaramaktadir..... baska kimsenin degil...

Insanlar ise komsusu ne yaparsa onu yapar... yani kendileri fazla bir sey üretmeden yada en azindan düsünmeden acizlerdir......

Bir Kurandaki dine bakin... birde disaridaki Safsata dinine bakin.....

ICH AMÜSIERE MICH MITTLERWEILE ÜBER DIE DUMMHEIT DER MENSCHEN......

Ve Allaha sükrediyorumki.... ben öyle degilim....