Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.08.2014, 23:55
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Bana fanatik söylemleri ykistirmaya calismanla, görmek istedigini, yani fanatik olmuyorum otomatikmen.

Sen burada her konuya atliyordun bir zamanlar. Konulara atlayamayanlar da, gördügümüz gibi secim günü trafo kedici oluyor. Ama "bu makara, iyi bakara"dan baska bir sey üretmiyorsunuz siz Egemen Bagisci'lar.

manbee'nin buraya post ettikleri kaynaklar, adam akilli herkezin izledigi kaynaklar degil. Idügü belirsiz sayfalardan alinti yapip, gercek habermis gibi satmaya kalktigi BASCALAN'in yaymak istedigi palavralariydi.

Simdi yine ortadan kayboldu. Nick'ini sildi galiba... Yenisiyle yine hortlar en yakinda.

NOT: Dinsiz olmak, dini satmaktan daha serefli bir meseledir. Kaldi ki, kendi capimda inanan bir kisiyim, yani inancsiz degilim. Olsam da kimseyi ilgilendirmez. Dini öne sürenlerin, Allah adina agzina alipta, gencecik cocuklarin kafalarini kestigini izliyoruz korkarak ve dehset anlar yasarak.

Ama siz dini pazarlayanlar olarak, tabiki sizin gibi inanmayanlara "trafoculuk" yaparsiniz.

Sizin istediginiz gibi inanmayanlari yönetemediginiz icin, inancsiz (herkezin bilecegi is), yalanci, yanlis yolda, fuhuscu, falan filan uydurmasyonlarla milletin gözünü boyamaya calisip korkutmaya calisirsiniz.

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Birincisi ben senin gibi politika konusunda fanatik degilim. Tam fanatiksin, bagnaz, yobaz fanatik hem de.

Senin dinin ise namussuzluk, yalan dolan, iftira ve propaganda. Manbee'nin senin hakkinda dedikleri dogru. Sende gurur da yok.

Sacma sapan, yalan dolan kaynaklarla ortada dolaniyorsun, secimlerde tokadi yiyorsun, yine ayni makara ayni tas. Insan biraz kendini duzeltir. Ama gelisime kapali canlilardansiniz.

Geändert von benekalice (20.08.2014 um 00:17 Uhr).